У ресторані відомого футболіста з Луцька пропагують георгіївські стрічки

28 червня 2017

У ресторані футболіста Анатолія Тимощука під назвою «Food Park» помітили пропаганду георгіївських стрічок.


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила екс-дружина спортсмена Надія Навроцька.

«Пропаганда стрічок на фоні берізок в ресторані екс-капітана збірної України Толіка Тимощука. Це лише один з прикладів, куди Толік інвестував семизначні суми у валюті з сімейних рахунків. Тепер я розумію, чому Толік так не хотів у складі збірної відвідувати поранених українських солдат. Адже у той же час, коли він робив селфі у госпіталі з хлопцями, паралельно будувалися ресторани під майбутній шабаш стрічок», – розповіла Надія.Жінка пригадала одного із поранених солдатів з фото, якому футболіст потискав руку і щось розповідав.

«І ті солдати, мабуть, вірили у щирість капітана збірної, за яку вболівали... Як і сотні тисяч інших вболівальників... Цікаво, як то вийшло, що Толіку після всіх його прапорів і жовто-блакитних стрічок на голові прийшло в голову, що серед берізок і стрічок інвестиції для нього найперспективніші? Що йому пообіцяли в Росії і за що він погодився перевдягтися у інші стрічки?», – риторично завершується допис.  

+1
+5
-1

Коментарі

Не бачу нічого поганого в цьому.
А запис колишньої дружини виглядає просто як спосіб помститись за якісь особисті конфлікти "колишньому")))

Все погане..Ленточки яки вдягають щоб вбивати нас цепогано

все погано бо пів країни тупих рижкових у всіх бідах звинувачують георгіївські стрічки і путіна...

Народ, в мене чотири знайомі сім'ї де чоловіки їздять на стройки в росію, чому їх не срете???? Кожен хоче жити, а як він це робить то його справа, і тільки йому десь там зверху за все розплачуватись. Ну не лізьте в чуже....ну невже вам так сумно жити......

"Ко-ко-ко, мене залишили без матеріального забезпечення, хто тепер буде реалізовувати мої хотілки, ко-ко-ко", - сказала екс-дружина Тимощука.

а тебе навроцька, щось таки душить)))

Це та ,в якої брат загинув в зоні АТО?
В неї точно щось болить.
І стрічки точно болять.
А оті всі жіночі кококо - низько і підло.

Додати новий коментар