Стали відомі причини, через які відомий футболіст міг викинути лучанку з вікна

15 травня 2017

Приваблива, весела та життєрадісна. Такою 26-тирічна Ірина була ще кілька днів тому. Ось така вона зараз - у реанімації луцької лікарні. Мати - щойно від неї. Говорить: на дочці живого місця немає.

Про це йдеться у сюжеті Надзвичайних новин.

Ірина родом з Волині, однак уже 10 років живе та працює в Італії - помічницею юриста. Нещодавно в рідному Луцьку дівчина придбала житло ось у цій новобудові. Дорогий ремонт, меблі й техніка - Ірина на свій вік була успішною та забезпеченою. Але казкове, на перший погляд, життя змінилося в одну мить. Коли дівчина випала з вікна власної квартири на дев'ятому поверсі.

Дівчина майже годину стікала кров'ю, поки її не знайшов сусід. Ярослав уранці саме виходив з дому.

Стан Ірини - вкрай тяжкий. Дівчина перенесла вже кілька операцій, проте від будь-яких прогнозів медики все ще утримуються.

Родичі Ірини переконані - це не нещасний випадок і не спроба самогубства. Дівчині допомогли випасти з вікна! І звинувачують у цьому її колишнього хлопця Дмитра Задерецького. Він - футболіст. Гравець футбольного клубу «Волинь». Того ранку він був разом з Іриною в її квартирі.

Мотивом розправи, розповідають рідні, могли стати гроші. Дмитро нібито взяв у дівчини коштовності й не повернув.

Нагадаємо, інцидент мав місце в Луцьку в неділю, 7 травня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ФУТБОЛІСТА «ВОЛИНІ» ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ТОМУ, ЩО ВИКИНУВ СВОЮ ДІВЧИНУ З 9 ПОВЕРХУ

+1
+1
-1

Коментарі

футболісти - дибіли ще ті. Одна знайома здавала якийсь час квартири цим дурбецелам, хотіли суперремонт, техніку, круте планування і т.д., все було спецом зроблено, гроші ж нормальні давали... на початку
В результаті через півроку прийшлось ремонт переробляти практично з нуля: обригано все, пообсцикувано, меблі поламані, стіни - і то пооббивали і це ще добре, що не спалили

добре шо тих дурбеликів вигнали з УПЛ. хАЙ ідуть шосу мести криволапі.

Шкода дівчини . .Дай Боже скоріше піти на поправку.

Додати новий коментар