Після скандалу з черв’яками волинське підприємство показало виробництво

26 серпня 2016

Текст та відео: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Після звинувачувального посту волинської журналістки у мережі Facebook торгова марка «Makarella» запросила ЗМІ на виробництво, аби продемонструвати, як виготовляється їх продукція.

Нагадаємо, після місцевого гастрономічного фестивалю «Lutsk Food Fest» організаторів звинуватили у недобросовісному відборі учасників, а згадану торгову марку – у виробництві неякісної продукції. У мережі поширили фото, які демонструють, начебто у макаронах знайшли черв’яків. Такий інцидент обурив виробника, тож вирішили наочно показати і довести, що порушень на виробництві апріорі не може бути.

Зустріч із журналістами розпочали зі знайомства з колективом ТОВ «Продовольча компанія «Заграва» та демонстрації усіх нормативних документів на виготовлену продукцію та отриману від постачальників сировину.

«За час роботи компанії не було жодного звернення щодо неналежної якості продукції. Єдине, з чим стикаємось – бувають нарікання на ціну продукції. Однак, у пріоритеті компанії – якість та безпечність, які й обумовлюють вищу вартість на продукцію. З цими показниками ми не можемо йти на компроміси, – розповідає керівник групи безпечності Лілія Ільчишин. – На фестивалі їжі ми не лише демонстрували нашу продукцію, але й знайомились зі споживачами. Фахівці компанії відкриті до спілкування, бо нам нема що приховувати».

До слова, у компанія діє соціальна програма для працівників: розроблена система знижок на макаронні вироби. Тож самі представники торгової марки постійно мають у раціоні продукти від «Makarella», контролюючи смакові властивості та якість.

Виробництво відкрили для фото- та відеокамер, аби підтвердити, що споживачі ТМ «Makarella» зробили правильний вибір. До речі, підприємство повністю закрите для стороннього ока, тут діє сувора система пропуску, тож побачити процес виготовлення макаронів – завдання не з легких.

Підприємство має у розпорядженні кілька великих приміщень, де й відбувається виробництво макаронів. Це – відділи виготовлення, фасування та зберігання продуктів. Цікаво, що участь людей у виробництві макаронів мінімізована. Фактично людська робоча сила використовується для контролю роботи приладів, якості продукції та фасування готових виробів, при чому контакт готового продукту та працівників майже виключений.
 

Заключний етап виготовлення макаронів TM «Makarella»
 

Керівник підприємства Наталія Нечай розповідає, що такий прецедент у соціальній мережі дуже здивував компанію. «Ми були дуже здивовані, однак коли все перевірили, швидко заспокоїлись, адже вкотре впевнились, що якість продукції на належному рівні. Насправді, я дякую тій публікації, бо завдяки їй ми побачили, як до нас відносяться люди. Я зрозуміла, що нас знають, що наш продукт люблять. Ми навіть не очікували, що нас так захищатимуть споживачі», – каже директор компанії.

 Продемонстрували усі нормативні документи на виготовлену продукцію та отриману від постачальників сировину Продемонстрували усі нормативні документи на виготовлену продукцію та отриману від постачальників сировину


 У офісі компанії – чимало нагород та дипломів У офісі компанії – чимало нагород та дипломів
 Отрутохімікати на підприємстві не використовують. Шкідників приваблюють феромонами. А потім спеціалісти їх ліквідовують. Отрутохімікати на підприємстві не використовують. Шкідників приваблюють феромонами. А потім спеціалісти їх ліквідовують.
 Система подачі води Система подачі води
 У цей величезний резервуар завантажується борошно. Тут же відбувається його просіювання. Усі процеси – автоматизовані. У цей величезний резервуар завантажується борошно. Тут же відбувається його просіювання. Усі процеси – автоматизовані.
 Таблетована сіль. З її допомогою відбувається очищення води. Таблетована сіль. З її допомогою відбувається очищення води.
 Очищення води. Очищення води.
 Тут відбувається фільтрація і очищення води для виробництва тіста на макарони. Тут відбувається фільтрація і очищення води для виробництва тіста на макарони.
 З допомогою такої матриці, яка важить понад 120 кілограмів, виготовляють макарони-звірятка. З допомогою такої матриці, яка важить понад 120 кілограмів, виготовляють макарони-звірятка.
 Макарони переправляються у сушку Макарони переправляються у сушку
 Сушка для макаронів Сушка для макаронів
 Більшістю процесів керують за допомогою комп’ютера Більшістю процесів керують за допомогою комп’ютера
 Стіл для забору зразків та контрольного зважування Стіл для забору зразків та контрольного зважування
 Готові макаронні вироби Готові макаронні вироби
 Готові макарони транспортуються на упакування Готові макарони транспортуються на упакування
 Упакування також відбувається автоматично Упакування також відбувається автоматично
 Фасування Фасування
 Упаковки складають у чималі комплекти Упаковки складають у чималі комплекти
 Контрольне зважування Контрольне зважування
 Склад продукції Склад продукції
 Кожна партія має пакувальний лист Кожна партія має пакувальний лист
 Та сама продукція, у якій начебто знайшли черв’яків Та сама продукція, у якій начебто знайшли черв’яків
 Ми ж нічого зайвого там не побачили Ми ж нічого зайвого там не побачили
 Перевіряли дуууууже ретельно! Перевіряли дуууууже ретельно!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
0
-1

Коментарі

Це все нічого не доводить...дуже потішило, що отрутохімікати не використовують, а на фото коробочка підписана - "обережно отрута"...серттфікати можна елементарно зробити за гроші, зрештою вони нічого й не доводять яу і не спростовують можливості потрапляння хрллбаків у готовий виріб

Ігор це доводить багато що, тільки конкуренти не вдоволені - хотіли негативу, а зробили такий собі піар...

А навіщо їй це? Їй аби ім'я на чомусь зробити.

На жаль, пані Дулапчій та представники видання ВолиньPost не відгукнулися на запрошення. Перевіряти партію пробників хотіли разом із нею. Не вдалося.

Видно, що продукція якісна і не бояться показувати усе виробництво. Можливо, і мають якісь недоліки, але такий виробник дбає про споживача, бо багато сучасних засобів безпечності використовують - лампи, для комах і гризунів. Купую їхні макарони і ні разу не розварилися чи щось там зайве побачила.

Додати новий коментар