Пара з Луцька взяла участь у реаліті-шоу «Міняю жінку». ВІДЕО

02 Березня 2018

Участь у популярному реаліті-шоу "Міняю жінку" взяла родина із Луцька. Наталя і Павло з Луцька — приклад того, як люди самі перетворюють своє життя в пекло. Егоцентризм, відсутність гнучкості, холодність і байдужість зробили їхні стосунки нестерпними.

За 6 днів обміну дружинами спробують перевиховати місцевого «донжуана», про це йдеться у 6 випуску 13 сезону «Міняю жінку».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ПОПУЛЯРНОМУ ШОУ «МІНЯЮ ЖІНКУ» СПРОБУЮТЬ ПЕРЕВИХОВАТИ ЗАВЗЯТОГО ЛОВЕЛАСА З ЛУЦЬКА

Наталя росла без батьків. Мабуть, їй не було в кого навчитися мистецтву керування кораблем на ім'я «Сім'я». Зараз цей корабель тоне і йде на дно. Наталі явно не вистачає гнучкості, жіночої мудрості, уміння виявляти ласку.

А Павлу не прищеплене почуття відповідальності. Він не вміє бути турботливим батьком і уважним чоловіком. Він сконцентрований на собі, своїх інтересах (машини), і своїх задоволеннях (випити з кумом). Його запої можуть тривати цілодобово, вимивати з сім'ї значні суми, що ще більше ускладнює стосунки.

Зрозуміло, що на такому фундаменті міцні стосунки не збудувати. З кожним днем ​​мрії Наталі про романтичні вечори з чоловіком розбивалися об його холодність і егоїзм.

Із народженням дітей вона і сама все менше уваги стала приділяти чоловікові. Все частіше вона стала засинати в дитячій. Так тривало роками. А потім — така несподіванка — у чоловіка роман!

А ось інша пара - Юля та Сергій з Кам`янського - вже 13 років разом, виховують донечку Єву. Пліч-о-пліч вони відкривають власні бізнеси, підтримують один одного, а на проект прийшли за новими враженнями. За 6 днів обміну дружинами Юля у Луцьку відчує себе в ролі сімейного психолога та спробує перевиховати місцевого «донжуана». Що з цього вийшло - дивіться у відеосюжеті:

1

Читати ще

Коментарі

Петро

Мені б таку дружину - на руках би носив!

Чарівниця

Наталя, покинь того покидька, він і мезінця твого не вартує. Хочу побачити вже ту красуню яка з ним підгулює. Думаю, ще гірша як той херой....

Шок

вот чоловік в неї бик реальний,навіщо він їй потрібен?!
щоб жінка задумувалась про самогубство? в голові не вкладаєть

лилия

боже ну и тварь а не муж беги от него пока не поздно.....

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter