Луцька модель, яка кермувала напідпитку, претендувала на титул «Міс Україна»

16 листопада 2017

У Луцьку за водіння у нетверезому стані правоохоронці затримали 21-річну Надію Гавуру.

14 листопада, близько 1 години ночі, на проспекті Перемоги патрульні зафіксували порушення ПДР: автомобіль Range Rover проїхав на «червоний».

Патрульні зупинили позашляховик, за кермом якого перебувала 21-річна жінка. Вона мала ознаки сп’яніння, що підтвердила і перевірка на місці – 0,98 проміле при нормі 0, 20. За її словами, вона випила один коктейль. 

Минулого року, керуючи позашляховиком Mercedes, модель теж порушила правила, не впоралася із керуванням та повністю рознесла скляну стіну одного з магазинів торгового центру «Гранд Волинь»

Як стало відомо «Таблоїду Волині», луцька модель була претенденткою на участь у конкурсі  «Міс Україна».


До речі, цей конкурс славиться жорстким відбором, під час якого перевіряють навіть акаунти претенденток у соціальних мережах.
  

+1
-12
-1

Коментарі

Вона любить читати книги? пффф які? Не грамотне і тупе створіння. Поки не вчинить смертельне ДТП і не сяде у тюрму, не вгамується

Краще бути ніщєбродом, ніж тупою хвойдою

Супер!!!
Побільше б таких гавур, падалок, міс України , міс 5 баня, міс ларьок.
Тільки б не вживали вони за кермом!
І не треба більше ніяких нікіт та антонів!!!!

Таблоїду трохи мінус за такі новини. Ви ж позиціонуєте себе іншими, не скочуйтесь до жовтих змі. Хочеться легкого контенту, а ця дура і так всі луцькі змі вже облетіла

Я знаю, що вона МІС Параша Прилуцька... щось на конкурсі Міс Україна її не було , да якби вона розкрила свій смердючий рот то всі би повтікали з того конкурсу .... Бо нищебродам там не місце ... село тобі світить тількі село

Черти, падали напишите свои контакти кто тут рыцык!
Папе Нади респект порядочный человек
Думаю в глаза вы б очканули от так диалог вести...

Коня мож ти б свої контакти виклав?))))

Папа Нади чалився на зоне и петушарой бил - об етом любой раскажет

Та вона само кончяна шкура. Яка відсосе вам за гроші. Но бере не мало. Тому якщо у вас нема грошей щоб її утримати можете не писати їй)

Додати новий коментар