Лучанка розповіла, чому популярна послуга «Тачку!» небезпечна для дівчат

06 Березня 2018

Лучанка Аня Ничипорук поділилася своїм досвідом користування послугою «Тачку!», яка дозволяє швидко та зручно пересуватися містом за менші гроші, ніж в таксі.

Про те, як недобросовісні водії прагнуть підвозити винятково молодих дівчат із симпатичним фото в особистому профілі, Аня розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Всі знають таку послугу як «тачка» (вигідно, дешевше, ніж таксі). Але чи така вже класна ця послуга? 2 випадки, які сталися зі мною.
1) Викликала я «тачку» для хлопця, але викликала зі свого телефону, де було моє фото, на перших секундах мій виклик прийняли, подзвонили і сказали, що під'їхали, в той момент дзвонить ще один номер і вибиває. Коли Максим вийшов хотів сідати у машину, там вже було 2 хлопці, які сказали, вибачте, ми чекали дівчину і попросили вийти з машини.


2) Викликала я вчора «тачку» для бабусі і діда, знову фото було моє, і виклик прийняли дуже швидко, телефонують мені і кажуть: «Я вже під'їхав». Я: «Вже виходжу». «Тачка»: «Добренько, чекаю на вас». В той момент, так само, як в першому випадку, дзвонить мені паралельно ще один номер і вибиває. Коли мої родичі вийшли, в ту ж машину сіло ще 2 хлопці + водій, і побачивши, що до них йдуть старші люди, а не молода дівчина, розвернулись і поїхали.


Коли ви викликаєте «Тачку», у базі ваш виклик бачить багато людей, і тоді до вашого будинку під'їжджає дві машини, в яку ви сідаєте, такою буде ваша доля (чи поїдете в те місце, куди вам було потрібно, чи десь за місто не з вашої волі). Ця така «акція» (2 машини відразу) діє тільки тоді, коли замовлення робить дівчина, де в профілі є її фото. Будьте обережні!», – застерегла дівчина.

У коментарях інші дівчата, які користувалися цією послугою, розповіли про власний досвід, зазначаючи, що все ж – це завжди твій власний ризик, тому краще їздити із хлопцем, подругами чи газовим аерозолем.

Довідка:

«Тачку!» – це зручний і сучасний сервіс, який дозволяє економити і час, і гроші. Він об'єднує пасажирів і водіїв зі своїм автомобілем, і пропонує їм зручний пошук попутників. Пасажири в лічені секунди знаходять найближче вільне авто за бажаною ціною, а водії можуть заробити, взявши попутника за зручним маршрутом. Для того, щоб приєднатися до спільноти досить завантажити на смартфон мобільний додаток «Тачку!», вибрати режим «Водій» або «Пасажир». Додаток доступний для користувачів платформ iOS і Android.

1

Коментарі

Алла

параноя така параноя

Лучанин

Попахує заказухою або параноєю. Коли закидаєте замовлення в "ТАЧКУ" ви можете самі переглянути рейтинг і відгуки про водія і якщо щось не влаштовує, ніщо не зобов'язує приймати пропозицію, оберіть іншого водія. Якщо ви зробили замовлення і до вас приїхало авто і там є пасажир, пошліть водія нах_й і робіть нове замовлення. Обирайте постійних і надійних а збоченцям робіть негативні відгуки і ставте низьку оцінку, щоб інші бачили, що водій мудак. Мудаків там вистачає але толкових більше. Дивіться уважно рейтинг водія, його підробити неможливо. Якщо у водія 200 поїздок і 90% з них позитивні відгуки то переживати не має причин. І ставте адекватну ціну, бо на заявки у 20-25 грн тільки збоченці приїзжають.

Снеговик

Параллельно звонить вам никто не может. Номер Ваш виден только тому, кто принял заказ.

Вячесав

тий хто писав це, реально ніразу некористувався сервісом

Саша

Дівчина права на всі сто це люди не цінують своє здоров'я любителі халяви

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter