Лучанка погрожує відомій співачці через Старий базар

06 жовтня 2017

Співачці з Луцька надійшли повідомлення відверто образливого характеру. Вокалістка гурту «АССА» Тетяна Власова опублікувала особисту переписку з лучанкою Наталією Дмитрієвою,  яка обізвала Таню та її чоловіка Дмитра Власова «наркоманами». А ще відправляла повідомлення із змістом: «У вас дітей не було і не буде. Від вас іде пустота. Більше не хочу відчувати цю погань».

Як зазначив чоловік Тетяни, словесна сутичка з лучанкою, почалася у Фейсбук-групі «Наш Луцьк». Там жінки дискутувати щодо появи «Ревізора» на Старому ринку та доцільності його функціонування.
 

Опублікована переписка: 

+1
0
-1

Коментарі

За тупість треба платити славою

Ознака часу - безліч хворих на голову людей, які з виду ніби зовсім нормальні...

По перше, ця співачка відома нам лише зі шпальт Таблоїда, який пише, що вона відома.
А по друге, таблоїде, а ти впевнений, що ця неадекватна ніби то жінка - неправа. Ви ж не тримали свічку і, повірте, може вона дійсно щось знає і їй допекло.

Пані, Дмітрєва, що ви знаєте? Розкажіть

Читала ту переписку в групі, на яку натякає "відома співачка". Не треба на таблоїді з себе строїти білу і пушисту. Вона там разом зі своїм муженьком дійсно купу гадості понаписувала. Ну але, ще жінка та співачка нічого, якось там щось пробивається світло в кінці тунеля. А чоловік її - дійсно "нє в сєбє". Що не слово - наркотікі, амфетамін дітям продам і все в такому дусі.
Так що не зовсім так вже голослівно пані розносила "відому співачку". Да, трохи там її занесло, може винця де пригубила. Але і та парочка її публічно принижувала....
"Відома співачко", кажуть у народі шо чорний піар - теж піар? Ніхто досі не знав ні такої групи, ні таких співаків, до аж спорів по луцькому базару - а тут фурор! Два дні в новинах фігуруємо! Ета успєх!!!!

Пані Наталя, вас впізнали, пишіть уже під своїм справжнім іменем :) І повірте, цю переписку я опублікувала б, навіть якби вже була народною артисткою України))))

РоЗкажіть треба писати,пані співачко

Хто ці баби? шо за новость? :))))

пос**лись 2 баби і таблоїд виклав новость )))

Світ врятують тільки дві речі - краса і масові розстріли

Мізки ледве не взірвались після прочитаного. Набір букв.

І не кажіть. Ніколи не читайте великих текстів, там, де багато букв.

Додати новий коментар