Іво Бобул розкритикував «Бумбокс»

05 липня 2016

Один із гуру вітчизняного шоу-бізнесу Іво Бобул розкритикував сучасні українські гурти за «незрозумілу» музику. «На горіхи» отримав і гурт «Бумбокс», учасниками якого є лучани Андрій «Муха» Самойло та Валентин «Валік» Матіюк.

В гостях у хард-ток-шоу «Drozdov» на телеканалі Zik Іво Бобул розповів, що не розуміє, навіщо створювати багато музичних «манер», якщо у нас є Святослав Вакарчук:

– Є така тенденція – ламати українську мову. Це комусь треба, чи це спеціально? Я почув «Бумбокс» – незрозуміло... Двоє чи «Один в каное» там є. Ще там якась група з’явилася, такі вони в високих капелюха, шапках таких... «Драха, драха» чи «Даха Браха»... Розумієте, коли вони кажуть, що ми багато на зарубіжжя їздимо, це незрозуміло. Може, глядачі приходять дивитися як на стьоб таку музику?..., – резюмував артист.

Критика метра української музики відразу викликала шквал емоцій. Більшість глядачів та користувачів соцмереж порівняли його із Юрієм Лозою, який свого часу в інтерв’ю розповідав, що є чи не найвидатнішим співаком усіх часів.

.

 

+1
-1
-1

Коментарі

Геть не погоджуюся. Бумбокс і Даха Браха чудові, Один в Каное теж непогані. Іво Бобул хоч сам чув як співає український гурт Даха Браха?А Бумбокс? Чи він судить по одному виступу або по одній пісні? Одним Вакарчуком не варто обмежуватись. Інтерв'ю доволі таки обмежене і упереджене, на мою думку.

Іво Бобул - просто легенда сцени)) Мегазірка! Співак, який покорив всі континенти))) Блін, навіщо його ще хтось запрошує і слухає цей брєд??

Ну так. Людина, яка вживає слова "стучать" і "рафінірована", каже, що "Один в каное" і "Бумбокс" ламають українську мову.
Іво, між іншим, теж не зовсім автентичне українське ім'я)))

Бумбокс - дурня подібна до дурика Дзідзьо і йому подібних! Ця дурня існує поки самі Бумбокси її співають. Після них це співати не будуть як не співають Скрябіна.
А в Бобула є мелодизм, нормальні тексти і ВОКАЛ!

В Бумбокса є впізнаваність, завдяки "завиванням" соліста. В усякому разі- нестандартно. А "Чувак в каное" теж має право на існування. Якщо є попит- хай собі співають. "Ласкавий травень" теж не співав як Паваротті, але їх всі знають. Хай співає щирий українець Іво і всі інші.

Додати новий коментар