«То все шоу!»: чому волинських селян обурили столичні екстрасенси

11 травня 2017

«Працівники каналу СТБ журналісти, екстрасенси. Звертаються до вас жителі села Колпитів Локачинського району Волинської області. Після випуску програми «Слідство ведуть екстрасенси» за 01.05.2017 року громада села дуже обурена тими подіями, які були висвітлені про родину отця Романа Гринюка та матушки Ольги», – так починається лист, під яким підписалися 109 мешканців села.

Про це пише Вісник&К.

«Матушку зробили несповна розуму, а її сина – самогубцем. Хіба так можна знеславлювати людей на всю Україну? Я цілу ніч спати не могла після перегляду «Слідство ведуть екстрасенси». Всі обурені, сердиті від такої цинічної брехні, яка була в передачі. Приїдьте, поговоріть з людьми і напишіть правду!» – закликала читачка Лариса, котра телефонувала із села Колпитів Локачинського району.

Нагадаємо, у відомий містичний проект «Слідство ведуть екстрасенси», що йде на каналі СТБ, за допомогою звернулася сім’я Полігас з села Колпитів Волинської області. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЕКСТРАСЕНСИ РОЗСЛІДУВАЛИ ПРИЧИНУ МІСТИЧНИХ ДИТЯЧИХ СМЕРТЕЙ НА ВОЛИНІ

Заявку на шоу подала донька

До телешоу «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася мешканка села Колпитів Локачинського району Аліна Полі­гас, студентка. Щоб з допомогою передачі дізнатися, хто спалив вінки на могилі її молодшої сестрички. В результаті нічого толком так і не почули, зате поганої слави наробили не лише на цілий Колпитів та всю Україну. А почалося усе ось із чого.

– Аліна дуже плакала після смерті меншої сестрички. Сильно любила Ангелінку, – розповідає Олена Полігас-Бобровська, мама Аліни. – Мої дві молодші донечки померли через однакову хворобу – гідроцефалію. У мозку набиралося багато рідини, через що голова набухала. Найстрашніше, що цієї патології не видно на УЗД. В обох випадках діти народжувалися здорові, а через три дні медики ставили страшний діагноз. Менша, Анастасія, прожила лише 16 днів. А Ангеліні медики вставили спеціальний пристрій, через який рідина з мозку стікала у живіт і тоді виходила. Завдяки цьому і прожила майже до п’яти років. На кладовище в Колпитові екстрасенси прийшли, щоб дух Ангеліни викликати. Він не відізвався. Та там узагалі таке… – махає жінка рукою. – Придумали, що Ангеліна й Настя померли з тої причини, що й моя сестра. А вона у дев’ять місяців «згоріла» від запалення. Я ж вважаю, що причина хвороб доньок у колишньому чоловікові. Він служив у хімічних льотних військах. Свекруха, як приїхала на похорони, обняла мене й каже: «Володі не можна мати дітей». Може, він там облучився, чи що. Про це я екстрасенсам не розповідала, і вони «не побачили» його. Аліна ж від першого шлюбу, тому хвороби цієї не має. А тепер розкажу, як телевізійники шукали сенсації. Приблизно за місяць перед зйомками приїхали журналісти з каналу. Цілий тиждень їздили по селу. І, бачте, назбирали весь негатив. Моїх батьків зачепили. То все шоу! Показали, що Аліна після похорону сестрички лежала десять днів у комі. Цього не було ніколи в житті. Я взагалі в шоці!

Жінка розповіла, що працівники каналу давали їй підписати документ про право на зйомку. Вона поставила підпис, але що там було, навіть і не прочитала. Інтерв’ю тривало чотири-п’ять годин. Журналісти просили розповідати про все, а потім, видно, вибирали найціка­віше для себе.

– Нащо мені потрібно ото кожен раз вивертати біду з душі? – на очі жінці набігли сльози. – Я й так настраждалася. Моя мала весь час плаче і каже: «Мамо, простіть мені за ті екстрасенси». Чому вони перекинули свою увагу на сім’ю місцевого священика і пішли до батюшчиного сина на могилу – не розумію…

Бог їм суддя

Натовп біля сільської ради не стримує обурення. Незважаючи на гарячу весняну пору, люди відклали роботу на городах і зібралися, щоб розповісти, яку брехню показали по телевізору.

– Отець Роман служить у нас 19 років. Він мій сусід – золота, добра людина. Допомагає завжди й кожному, – з паличкою прийшла на імпровізовані збори Софія Узарук. – За батюшкою у нас всі.

З гурту кожен хоче сказати добре, шанобливе слово про отця Романа Гринюка. Разом з матушкою виховують п’ятеро дітей. Зі старшим сином Костею сталася страшна трагедія, а у програмі із цього зробили сенсаційний сюжет, начебто дитина батюшки повісилася на дзвіниці у 2016 році. Біда ж сталася на два роки раніше. Насправді, про що свідчать відповідні задокументовані висновки судово-медичної експертизи, хлопець вдавився блювотними масами. А все через те, що постив перед Великоднем, а на свято спробував жирної їжі. Коли пішов на вечірню дзвонити, стало погано. Напевно, щоб не забруднити дзвіницю, хотів проковтнути блювотну масу, але вдавився і похилився на стрічку, яка з’єднувала дзвони. Уявіть, яке страшне горе пережили батьки, родичі! А в передачі розказали, що батько-священик відсторонив сина від прислуговування і заставив сиді­ти з молодшими дітьми вдома, а той з розпачу наклав на себе руки. Більшого цинізму й не уявити. А ще приплели, що з горя матушка зійшла з розуму і тому пішла на могилу палити вінки. Аж бридко це переповідати. До речі, частину викревленої інформації озвучували члени родини Полігасів. Насправді, тоді, коли зайнялося на могилі Ангеліни, дружина священика була на службі, що підтверджує багато людей. Ви думаєте, що це кінець страшним видумкам? А ні! Екстрасенси ще побачили, що сестра матушки ненароджене дитя закопала у трилітровому слоїку… Отаке жахіття! Ще й сестру, яка проживає в Маневицькому районі, так ославили. Знайомі дзвонили і перепитували, що то коїться.

Зрозуміло, що церква осуджує такі шоу. Та незважаючи на весь бруд, який вихлюпнули на його сім’ю, отець Роман із християнським терпінням, незворушною мудрістю ставиться до того, що відбулося:

– В апостола Павла такі слова: «Не важливо, що про мене подумають люди. Не важливо, що про себе думаю я сам. Важливо, що про мене думає Господь». Якщо цими словами людина хоч трішки буде керуватися в житті, то зрозуміє, що все приходить і минає. Сьогодні хвалять, завтра ганять. Така людська натура. Я ні на кого зла не тримаю.

Цього року Костя закінчив би одинадцятий клас. «Світла, добра, свята дитина», – так кажуть учителі. Що ж ті екстрасенси нагородили? «Бог їм суддя», – перехрестившись, мовила матушка Ольга.

Обурені мешканці села Колпитів написали лист до організаторів програми, у котрому вимагають спростувати неправдиву інформацію, яку ті рознесли на всю Україну. Зібрали сто дев’ять підписів. Одна з головних заповідей журналістики: «Не нашкодь». Та чи чули про неї столичні телевізійники? Чи в погоні за сенсацією, здобуттям високих рейтингів їм наплювати на правду? Невже підтасовані, перекручені сюжети дорожчі за людські почуття, авторитет каналу?!

+1
+21
-1

Коментарі

"на всю Україну, на всю Україну", та нема чого всій Україні робити як дивитись дебільні шоу, їх дивляться і замовляють лише темні дикі, забиті, розумово обмежені, тобто тупі, люди.

підбирав слова, а тут вже все сказано)
краще і не скажеш!)

а мені сподобалась передача. Більша ганьба отому дідові, що з власною донькою спить. А Алінка теж хвора, хіба не видно

То чого ж ви всі йшли не до батюшки,а слухали тих екстрасенсів...?

Ага, не повісився....це ж протизаконно...

І нічого дивного,,,ПОПИ ,це перевертні..І саме вони ПОПИ ,,вчиняють погано постійно...ОСЬ так мої дорогенькі!!!!

А як усі за попом захищаються.Бояться що правда випливе?

Темні люди! Якщо знала, що з дітьми, то чого попхались на передачу? Діти однозначно не могли родитись здоровими з таким діагнозом і там явно не одна гідроцефалія. На рахунок сина священника теж думаю не все так просто, адже правду не хочеться говорити. Згадайте як люди з села відзивались про

А тому що за участь в цій передачі- ШОУ платять гроші...

цю чудо-сім'ю. На них всіх глянути, почути мову і більш нічого не треба і та дівка теж якась дивна.

Ганьба телевізійникам. Знаю сім*ю і особисто батюшку Романа Гринюка, знаю ситуацію з смертю Костянтина. Батюшка і матушка -святі люди, трудівники і як можна їх так оббрехати? Телевізійникам ГАНЬБА!

У отця Романа Гринюка два брати і всі -священики зразкової поведінки і святого життя. Як можна так БРЕХАТИ? Це не журналісти --то писаки і їм вернеться шоу --тільки то буде не шоу -а велика трагедія з їх дітьми.

ЯК ЛЕГКО ЗГАНЬБИТИ ЛЮДИНУ, А ТИМ БІЛЬШЕ СВЯЩЕННИКА. НЕВЖЕ ХТОСЬ ХОЧЕ СМЕРТІ СВОЇХ ДІТЕЙ? БЕЗУМОВНО НІ.....ДЛЯ ЧОГО ТАК БРЕХАТИ В ТЕЛЕВІЗОР?

до чого тут чиїсь діти? то вас ваш батюшка навчив так ближнім, а тим більше дітям, які зовсім ні в чому не винні, так "добра" бажати?! "гарний" наставник і "гарні" учні нічого не скаже. Позакривайте свої пельки, бо гидко слухати. Самі як дурне стадо бігають по тих екстрасенсах, по тих дурних передачах типу "Стосується кожного", "Один за всіх", "Говорить Україна" і одні дебіли сидять там в студіях і прилюдно перетрушуть свої труси і всієї своєї сім"ї, а інші аж прилипають біля екранів заслинившись від захвату
, а потім ще й винних шукають. Вас б...ть насильно тягнуть на ті зйомки, чи насильно заставляють трандіти, коли журналюги попередньо приїзджають і збирають інформацію, га?! Самі напіз..ли про сім"ю того батюшки, а тепер за це кару мають понести діти журналістів і ще когось, тільки не ви і не ваші.

ГАНЬБА СТБ! клєвєта і брехня. ВЕЛИКА брехня про село про батюшку про долі людей і про покійників.

Я не можу назвати себе віруючою людиною. Але отця Романа знаю як дуже порядну і чуйну людину. Скільки він добра зробив людям, не перелічити.

Таку наглу брехню ми бачимо на кожному кроці, просто не звертаємо уваги, пока це не стосується нас чи наших знайомих. ТБ давно вже перетворилось на збіговисько журнашлюшок. Не можеш знайти сенсацію - вигадай. Тому моя порада - вірте своїм очам і досвіду, а не екрану.

Люди добрі невже ви до цих пір не зрозуміли що ця передача чистої води брехня і піар ще й запрошують їх на зйомки . Дуже прикро......

Саме головне-де та гаряча весняна пора????)))Її ще і не було....забрехались всі.

Дибільне шоу і його екстрасенси!!!! З якою метою створюють такі телепередачі?! Фу, бридота!!!

є попит, то є й пропозиція. Тож дурні вівці (глядачі і уасники такої гидоти) аж мліють від задоволення коли прилюдно копаються в грязюці і г...ні.

А що про екстрасенсів говорить Біблія ви чому не дізналися? А Зараз слова апостола Павла цитуєте...

Лише, як тривога - то до Бога.

Чого всі селяни поганої думки про ту сім'ю??

сімя полігасів приїхала жити в село в 90 роках. з попереднього села люди їх випроваджали замовивши оркестр. в селі можна порахувати на пальцях з ким вони ще розмовляють,. це дуже конфліктні люди. немає такого оку щоб вони з кимось по судах не бігали. правоохоронні органи на ципочках ходять біля них. бо таких розумних ніяк не можна заспокоїти.

Нічого брехливого не почула.Так, це шоу але диму без вогню не буває.Все, що екстрасенс говорили сім'я підтверджувала.

Як за попа заступаються,кожен вислужитись хоче.Боїтеся що правда розкриїться?

Чому люди не говорять правду відразу і екстрасенсам? Якщо щось говориться не те то потрібно заперечувати.

Теж мені, здивували. Та більшість читачів цього сайту вірять тільки телевізору і "смаженим історіям". В людей начисто відбита спроможність до об'єктивного аналізу

Якщо це брехня,то навіщо на камеру підтверджувати слова екстрасенсів??? Просто розкрилося таке,про що сім'я завжди мовчала,та думала що екстрасенси це не взнають.... Я думаю,просто розкрилося все не в хорошу сторону,тому підняли такий кіпіш,щоб виправдовуватись...,бо немаленька славапо світу пішла. Сім'я запрошуючи екстрасенсів зналана що ішла,такщо дорогенькі НЕВИПРАВДОВУЙТЕСЬ,що було те самі підтвердили. Я вважаю,що це правда...просто вони не хочуть вірити про те,що це все знає ціла Україна....

Додати новий коментар