​Волинянка з піснею MONATIKа підкорила шоу «Караоке на майдані»

24 Листопада 2017
Ратнівчанка Оксана Андросюк – часта гостя на обласних вокальних конкурсах, а цього разу вона вирішила показати свої здібності на всю Україну.

Дівчина заспівала на шоу «Караоке на майдані», випуск якого можна буде побачити в ефірі телеканалу СТБ уже цієї неділі, пише Волинь.

У першому турі усі присутні співали хором пісню Дзідзьо «Я їду до мами», яку запропонував ведучий Ігор Кондратюк. Четверо кращих, на його думку, пройшли у другий тур, серед них була й ратнівчанка Оксана Андросюк. Вона мала трьох хлопців-суперників. У другому турі учасники виконували пісню «на вибір». Оксана співала «Кружит» Монатика – вибрала пісню не випадково, адже її виконує відомий співак родом із Луцька.

У третьому турі разом із суперником співали фінальні пісні і обходили глядачів з капелюхами, у які збирали гроші. Оксана виконала пісню «Як у нас на Україні» і зібрала мало що не шістсот гривень. Володар більшої суми – тисяча двісті, а отже став переможцем, суперник ратнівчанки. За правилами, учасники обмінялися капелюхами. А ще дівчині вручили чимало заохочувальних подарунків.

Оксана вважає, що з хлопцями завжди важче змагатися, мабуть через те, що серед вболівальників більше дівчат. А також повідала, що у неї це була не перша спроба взяти участь у народному телешоу і заявити про свій вокальний талант на всю Україну, але удача посміхнулася під час зйомок саме останнього випуску телепередачі у 2017 році.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter