У Києві стартувала зворушлива виставка за участю волинян

28 Березня 2017
Творча група «Виключно звичайні» цієї суботи презентувала у столиці свій черговий фото-проект «Батько». Виставка триватиме до 2 квітня у кінотеатрі «Київська Русь».

Взяли участь у проекті й волиняни: фотограф Роман Домбровський – у ролі автора фото, Галина Падалко – ведуча відкриття виставки, чоловіча частина родини Савичів – у ролі моделей.

[caption]
Фото родини Савичів авторства Романа Домбровського[/caption]
[caption]
Ведуча виставки Галина Падалко[/caption]

Мета фотовиставки – якій показати, якими можуть бути стосунки між батьками та синами. Експозиція складається з 20 зображень, кожне з яких має свою історію.

Зі слів автора Наталії Терещенко, фото присвячені стосункам батька і сина.

«Стосунки між сином і батьком ніколи не були простими. Це завжди або сумісні рибалки, або фрази «Мама, передай привіт татові», але душевних та відкритих розмов між батьком та сином завжди мало чи вони відсутні зовсім. На жаль, цінність проведення часу разом з батьком чоловіки в повній мірі розуміють лише після того, як самі стають батьками. Лише люблячи свою дитину, розумієш певні речі, лише щоночі цілуючи своє дитя в лобик, розумієш, наскільки не вистачає батька, тим паче, не вистачає, якщо спілкування з ним зовсім немає або якщо тато вже пішов з життя», – вважають автори проекту.

[caption]
Авторка проекту Наталія Терещенко[/caption]

На відкритті виставки представили 20 фото-історій. Половина – це сумісні фото сина та батька, відкриті, сімейні фото. Інша половина – це фото чоловіків, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках.

Найближчим часом фотовиставка почне мандрівку містами України, приїде вона й до Луцька.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.
0

Читати ще

Коментарі

Ми

Не видно все,але тепло і

Богдан

А хто ці Савичі, хто знає?

Богдан

а й справді - пох

Додати новий коментар