Степан Гіга на сцені у Луцьку зібрав усю сім'ю

22 Листопада 2017

До Луцька з концертною програмою завітав відомий український співак, народний артист України Степан Гіга.

Дійство відбулося 21 листопада в обласному музично-драматичному театрі.

Повний зал луцьких шанувальників почув легендарні хіти Гіги "Любов - то сон", "Яворина", "Золото Карпат" та ніші.
На сцені із Степаном Гігою виступили також його син Степан, донька Квітослава та онук.

Детальніше - у фотозвіті Максима Завалля.
Довідка: Степан Петрович Гіга народився 16 листопада 1959 року в селі Білки Іршавського району Закарпатської області. В 1988 - соліст Закарпатської обласної філармонії. Через рік Степан Гіга створив джаз-рок групу «Бескид». У 1991 році цей гурт розформували, Гіга залишився без роботи. Тоді він спробував займатись аранжуванням, почав писати пісні. Згодом створив студію звукозапису «GIGARecords». У 1995 році виходить перший сольний альбом «Друзі мої». Згодом з'явилися ще два: «Вулиця Наталі» та «Троянди для тебе». 20 лютого 1998 року стає заслуженим артистом України, 28 грудня 2002 року отримав почесне звання народного артиста України.
***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений.

0

Читати ще

Коментарі

ната

Дякую за свято душі. Молодці.

555

"Добрий" тато - всім роботу

Лідія

Уже мутить від цих Гігістів,їх тошнотворні сімейні виступи. Бики- биками. Ще і того внука тягне на сцену,той пищить як навіжений!!!

Врина

Ми прийшли на концерт Гіги,а то не понятно що. Пів концерта це його отприски. За що гроші дали,не понятно. Понятно,що він дітей своїх тягне,але ми,слухачі чого маємо слухати ту бездар,а той внук то окремий вопрос,дитя так визжить,як сумашетший,витерпіти таке сидячи у залі,тяжко. Так що советую усім,коли купляєте на Гігу білети,уточняйте чи немає там цілого його збору. А гіги пісні клас.

Valentins

Рассматриваю фотки концерта и немогу понять,кто ещё ходит на такое убежище? Какие-то они все несчастные выглядят,потные,замусоленные. Так и хочется дать им 10 гривен на пропитание.)))) действительно цыганский,кочевой табор. Если это народный артист,тогда я английская королева!!!

Аліна

Яка нещасна наша Україна,такі артисти ( Гіги). Їм тільки і співати по сільських клубах. Тому то і ніхто із не бере,на великі концерти,де виступають такі,як Лорак, як Кароль, Білозір,навіть у проект до Білоножків не запрошують,це зовсім друга каста, циганська,як хтось замітив вище.

Жанна

Смотрю эти фотографии и поражаюсь. И это убожество называет себя артистами ? Да это клоуны! Посмотрите на их внешний вид,они дескридетируют имя артиста в Украине.

Галя

Якісь вони нещасні. Ні костюмів концертних,ні вигляду сценічного. Як люди можуть йти дивитись на таку бідосю,не розумію.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter