Співак із Луцька виступив на закритті найбільшого фестивалю країни

04 липня 2017

У неділю 2-го липня закінчився п’ятиденний музичний фестиваль Atlas Weekend, який вже встиг зажити слави найбільшого та найяскравішого дійства усієї України.

Почесне право закривати виступи на головній сцені, окрім гуртів Detach та O.Torvald, отримав співак із Луцька – MONATIK.




Традиційно музикант одягнув один із яскравих халатів, які останнім часом стали його улюбленим елементом гардеробу. Втім, танцювати і запаморочувати голову «до упаду» вбрання йому не завадило. Світлини з виступу розмістили в офіційній спільноті співака у соцмережі.







 

+1
+3
-1

Коментарі

Діма, порадься з якимось фахівцем з шопінгу, виглядаєш як Маленький Мук із арабських казок.
Хоча, росту він тобі не добавить...

В нього саій стиль, і кожен має право одягатись як хоче

Кожен день Монатік . Закрив фестиваль,був на фестивалі, пив пиво,плавав на Світязі.... і.т.д. АСТАНАВИТЕСЬ

В моєї тещі халат такий самий як в Мохнатіка!
Ото теща стиляга,або Мохнатік про неї щось знає.

Схаменіться! Який він вам Мохнатік!

Він же Іпанатік!

Чому ви всі такі злі? Краще б самовдосконалювались , а не обговорювали хто як вдягнувся, чи якого зросту людина... Це все вказує лише на ваші особисті недоліки та занижену самооцінку. Люди які впевнені в собі помічають тільки хороше в інших людях

він справді виглядає в стилі "психушка на канікулах". Якби всі відомі і прості смерті думали своїми головами , а не сліпо велись на всяких стилістів, які зараз самі виглядають як опудали, на тренди і пАнти, то таких комічних "образів" напевно б не було.

Додати новий коментар