На луцький джаз-фест приїде Катя Chilly

10 Серпня 2017
Лучан запрошують на Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».

Музичне дійство відбудеться у Луцькому замку 25-27 серпня, повідомляють організатори - Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку.

Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку даруватиме гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики від понад 80 музикантів з восьми країн світу, зокрема, запальні мотиви від першого українського сальса оркестру «Dislocados», музичні емоції від всесвітньо відомого виконавця блюзу Кіта Данна, загадкові і космічні композиції Katya Chilly Group, молодий луцький гурт CARLOS BANDOS і вперше в Україні - блюз від німецько-японсько-українського колективу РодеоФМ та ще багато неймовірного можна буде почути за три фестивальних дні в Луцькому замку.

Окрім музичної частини, у рамках фестивалю запланована фотовиставка з попередніх фестивалів, відкриття відбудеться 23 серпня в 14:00, Галерея мистецтв ВОНСХУ, а також на території замку проходитимуть цікаві культурні ексклюзиви, майстер-класи від художників, гончарів та ще багато цікавих сюрпризів.
0

Додати новий коментар