​MONATIK може зникнути з українського телебачення

13 січня 2018

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення пропонує накласти на українських артистів, які гастролюють Росією, покарання у вигляді санкцій чи кримінальної відповідальності.

Відповідну заяву на своєму сайті опублікувала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

До Національної ради у січні надійшло багато звернень і щодо показу окремих фільмів, і щодо контенту та ідеологічного спрямування телепрограм та концертів, і щодо виступів на телебаченні українських артистів, які активно гастролюють у Росії.

«Законодавці могли би розглянути й застосувати світову практику щодо впливу на вітчизняних виконавців, які ведуть концертну діяльність у країні, що визнана агресором. Це можуть бути штрафні санкції або кримінальна відповідальність для них», – заявила Нацрада.

Тож, як повідомляють експерти, з українських екранів вже невдовзі можуть зникнути LOBODA, Іван Дорн, Monatik, Alekseev та інші зірки, які гастролюють у країну-агресорку.
 
 
 

+1
-6
-1

Коментарі

Гнати це жидовське бидло з України. Без права вїзду

А ще Таблоїд Волині, який про монатіка постійно пише 111

Більша частина людей з Західної України на заробітках у Росії. Тому, що влада не може надати робочі місця та гідну зарплату. Це хтось бачить? Знає? Лише починають робити когось ворогами та найбільшим злом у світі.
Нехай зупинять війну. Нехай зупинять корупцію. Нехай не знущаються з народу.

Якісь ви дивні люди. Музика повинна змінювати людей, нести добро. І те, що кацапи ходять на концерти наших зірок означає, що ті "деякі" люди не такі вже погані, і кращої думки про нас. Можливо, музиканти роблять працюють більш дієво, ніж посли.

тільки не музика монатіка, яка одурманює людей ! А його головна ціль - не така благородна, як декому хочеться! Він туди за бабками... Не робіть з нього Папу Римського...

А ПОРОШЕНКОВА ФАБРИКА ЦУКЕРОК НЕ НА КРАІНІ АГРЕСОРА?!!

Люди які ви злі... Перед тим як нити в коментах згадайте своє нікчемне життя.
Люди заробляють гроші, а як саме це їх справа. не вам їх судити.

я за МОНАТИКА!!! він наш земляк і мій хороший знайомий! його популярність,- це Його велика праця і наполегливість , завдяки чому здобув популярність І ЦЕ Його вибір перед ким виступати. кому не подобаеться ,-не слухайте, не заздріть його таланту, а музика і пісні завжди піднімають настрій. поки МОНАТИК на піку слави нехай заробляе БАБЛО, на все своя пора.

Додати новий коментар