Матрьошка Путіна, Олег Винник, українські народні казки: чим лучан смішили «Вар’яти»

12 жовтня 2017

До Луцька у черговий раз завітало гумор-шоу «Вар’яти».
 
Двогодинні концерти відбулися 10 та 11 жовтня у Волинському обласному драматичному театрі  ім. Т. Шевченка.
 
Цього разу Сергій Притула та його команда дещо змінили традицію проводити два концерти в один день і розтягнули це задоволення по одному виступу в день. Організатори не прогадали, оскільки концерт першого україномовного гумористичного шоу, як завжди, викликав аншлаг у лучан і всі квитки були розкуплені заздалегідь.

 
Відкрив концертну програму Сергій Притула, як і зазвичай, з історій свого життя. Він поділився новиною про новонароджену донечку Соломію і одразу пожартував,  що «Казантип нікуди не дівся, якщо в сусідній кімнаті  маленька дитина».
 
Сам артист здивувався тому факту, що в Тернополі їхні концерти проходять лише двічі на рік, коли половина його команди звідти родом,  в той час як у Луцьку аж чотири. 
Опісля на сцену виходили Володимир Жогло, Віталій Тильний, Валентин Сергійчук та Владзьо, які жартували й показували мініатюри на різні побутові теми, охопивши і місцеву тематику: про унікальність української жінки, про таксі з Маневич, про Укрзалізницю, про нічний клуб «Опера», про домашні посиденьки кумів, про жінку на полюванні та навіть про слідчий експеримент з поліцейським. 
Одним із найяскравіших моментів  вечора був батл жартів між та Притулою та Владзьом. Перемогу отримав останній завдяки гучнішим оплескам глядачів,  а в нагороду він отримав можливість мати хресного батька у вигляді Притули, який зобов’язався це зробити в разі свого програшу.
 
Між виступами своїх колег з гумор-шоу Притула розповідав різноманітні історії – про гастролі колективу, курйози зі зйомок, про свою сповідь у церкві перед хрещенням дитини колеги Віталія Тильного. Він пригадав випадок у Лондоні, де Володимир Жогло пояснював митнику причину приїзду  у Великобританію, історію про спільний рейс з Києва до Львова з Вакарчуком, який у підсумку залишив його розбиратись сам-на-сам з амбалом  та програш в конкурсі краси від одного з провідних українських журналів. Не оминув увагою і українських казок, де, з його слів, розповідають про канібалізм у «Івасику-Телесику», про незрозуміле бажання мати дітей у старих баби й діда у «Колобку» та дивну дружбу героїв казки «Котик і Півник».


 
Посміятися на концерті можна було  й з жартівливо перероблених відомих пісень від Сергія Полупана та Володимира Жогла. Глядачі могли почути смішні інтерпретації про маму з вином, купівлю авто, ідеальний відпочинок  мужчини та критерій обрання чоловіка. Особливе захоплення у залі викликала мініатюра дуету «Володимир і Великий» про жінку, яка збирається на концерт Олега Винника:

- Ніна, ти куди?
- Не Ніна, а Ніно! –
з перших слів розсмішили глядачів жартівники.

На завершення Сергій Притула та його хлопці-вар'яти подякували усім присутнім і нагадали, що частину коштів з концертів вони передадуть на потреби військових в АТО. Гумористи пообіцяли повернутись у Луцьк з новою програмою уже навесні.
 
 

До вашої уваги - добірка найяскравіших жартів вечора:

Теща на весіллі сказала такий тост, що зять на весіллі поняв - він гнида

Вчителька української мови  в класі сіла на кнопку і зрозуміла, що не така вже  і калинова наша мова

Те, що в лікарні біда, Андрій зрозумів, коли лікар після операції попісяв йому на рану

Всіх нормальних футболістів виставляють на трансфер. Тільки футболістів «Динамо» - на ОЛХ

В Карпатах гуцули зробили матрьошку Путіна. Відкриваєш – а там гівно

З магазину «Все по  гривні» винесли півмагазина товару на суму 39 грн

Маша так замерзла, що горбики на грудях було видно через дубльонку

Батько 17-ти дітей боїться навіть плюнути


 
 
 
 
 
 

+1
0
-1

Коментарі

Додати новий коментар