Луцький ФІОЛЕТ на «Х-факторі» переспівав Віктора Павліка та пройшов далі

23 Жовтня 2016
Луцький гурт «ФІОЛЕТ» пройшов ще одне випробування у телешоу «Х-фактор».

За правилами шоу, в наступному етапі відбору брали участь тільки солісти. Один на сцену вийшов і фронтмен групи «ФІОЛЕТ» Сергій Мартинюк. Без підтримки учасників колективу, який вболівав за нього за кулісами, він заспівав пісню Віктора Павліка «Ти подобаєшся мені». До слова, у тренувальному таборі Колос співав, будучи з ангіною.

«Це було так незвичайно, ви такий рокер, але такий милий!», - відзначила після виступу учасниця гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

«Так чуттєво цю пісню навіть Павлік не співав!», - пишуть користувачі у соцмережах.За словами Сергія Мартинюка, участь у шоу для нього – не лото, він вірить у власний успіх.

«Наш 37-річний басист Андрій Олексюк – батько 4 дітей. Він сказав: «Це останній мій шанс стати зіркою». І ці слова для мене досі таким «блимачком» є, я хочу зробити його зіркою», - сказав музикант.

Все ж удача була на стороні лучан. Тож після виступу під акомпанемент група «Фіолет» почула заповітне «так» і пройшла у наступний етап.

Компанію, та водночас конкуренцію, там їм складуть Олексій Кудрявцев, група «Маунтін Бриз Бенд», група «DETACH», Павло Пігура, Руслана Кирющенко, Вітольд Петровський, Олександр Ломія, Олексій Левкович, Софія Остапюк, група «Без обмежень», Севак Ханагян і група «re-VENGEance».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).


0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Реально крутіше Павліка

Mariana

Молодець!!! Вболіваємо за

Волинянка

Горжусь земляками! Молодці!!!

Катя)

Хороші виступи, неймовірна

Real cc

Якщо Олексюк стане зіркою,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter