«Луцьк повернув надію на цей тур»: як пройшов концерт гурту O.Torvald

11 Листопада 2017
Текст: Оксана ФЕДОРУК
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА


У Луцьку запалював гурт O.Torvald, рокери презентували новий альбом та зіграли свої відомі хіти.

Концерт, який організувало львівське концертне агентство Sviat Promо, відбувся 10 листопада у нічному клубі «Opera». Луцьк став третім містом туру на підтримку релізу «Бісайди» після Рівного та Сум.Нагадаємо, перед концертом відбулася автограф-сесія музикантів у ТРЦ «ПортСіty».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЧОРНІ ОКУЛЯРИ І ДЕСЯТКИ СЕЛФІ: ЯК У ЛУЦЬКУ РОЗДАВАЛИ АВТОГРАФИ РОКЕРИ O.TORVALD

«Бісайди» – свіжа «оторвальдівська» платівка, яку Женя Галич називає «ще не альбомом, але і не ЕР».

До неї ввійшло вісім треків, всі вони прозвучали у Луцьку. Деякі композиції – як-от «Вечер в Рио» (видавався у міні-альбомі «Бумбоксу») та L.V. (кавер на ранню пісню «Скрябіна») – були відомі фанатам раніше, а інші з’явилися в інтернет-просторі рівно місяць тому. Проте луцька публіка, здавалося, знала всі слова напам’ять і дружно підспівувала фронтмену Жені Галичу, чим неабияк його потішила.

«Луцьк третє місто у нашому турі, але поки найкраще. Ви повернули надію на цей тур!», - зізнався Женя.

Також він помітив, що у Луцьку на їхні концерти ходить найбільше дівчат.

«Хлопці, я вам заздрю! Тут скільки красунь!», - сказав музикант.

Дівчата справді шаленіли, та хлопці не відставали від них теж. І що помітно: порівняно із концертом, який відбувався тут же минулого року, публіки стало значно більше.

Лучани співали разом із Галичем його хіти «Мовчи», «Киев днем и ночью», «Радіомережі», «Знаки», «Вирвана», «Копи», «#Нашілюдивсюди» та інші. На останок гучно викликали гурт на біс.«Ви знаєте, цього року я став батьком вдруге. І у мене є до вас одне прохання: якщо ви живете зараз з батьками, то коли вийдете, зателефонуйте і скажіть, що з вами все гаразд. І все», - сказав на прощання лідер O.Torvald, виконуючи на біс ліричну композицію «Без тебе» та запальний "Танець пінгвіна" Кузьми.


Та головним сюрпризом вечора стало те, що Женя Галич запросив на сцену юного музиканта з Луцька, з яким разом виконали «Крик». Хлопець впевнено грав на гітарі та підспівував. Виявляється, він підійшов до Жені в готелі "Україна", де проживав гурт, та попросив послухати, як він грає, адже давно займається музикою. Натомість фронтмен O.Torvald вирішив зробити йому такий подарунок, в пам'ять про Кузьму, до якого свого часу точно так само підходив молодий Галич.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

баба Гапка з Ворокомлє

в сцікух бачу по ляжкам тиче

Додати новий коментар