​Ігор Кондратюк розповів, чому хіти Діми Монатика співати не можна

11 січня 2018

У 2016 році співак із Луцька Дмитро Монатик отримав титул найкращого співака України, а цьогоріч став переможцем у номінації «Танцювальний трек року».

Професійним поглядом на творчість MONATIK поділився продюсер Ігор Кондратюк.

В інтерв’ю з Главкомом він розповів, що цього року за звання кращого могли б змагатися троє: Барських, Монатік і Винник.

«Хтось дуже добре написав, що в основній номінації було троє співаків: Барських, Монатік і Винник. Але єдиний з них, хто вміє співати, це Винник. Ну, в тому сенсі, що вокальні дані Макса Барських і Діми Монатіка слабші. Але співак - це ж не тільки голос. Якби було так, то у нас би консерваторські люди були скрізь».

Крім цього, Кондратюк пояснив,  кому віддав би премію та чому хіти відомого лучанина не можна співати.

«Премію «Співак року» я би поділив між Максом Барських та Олегом Винником. Їхні хіти співати можна. Хіти Монатіка співати не можна. Монатік – все-таки танцювальний геній року. І не лише цього, бо зараз вже й близько немає когось. Він переплюнув Ваню Дорна. Дорн трошки перехитрив себе. Я це оцінюю як ведучий народної передачі. Його творчість зараз не така зрозуміла, як творчість Монатіка. Особисто я Дорну казав, що я його музику не зовсім розумію. Ну, вибачте, мені забагато років для того, щоб я тішився від Дорна і входив в екстаз від його музики».
 

+1
+1
-1

Коментарі

Всі вищезгадані Кондратюком-латентні проросійські педерасти. Тільки і чекають,щоб їх запросили до паРаші на гастролі

воно сидить в жюрі на 1+1 і розмовляє по російськи! В нас в Луцьку це "втарой гасударственний" чи "язик" етнічної більшості, що воно на ньому варзякає у всеукраїнському ефірі? І "хіти" його г..но і імідж аналогічний.

Воно то ти і твої діти. Більше в державі немає проблем крім російської мови? Сидимо всі в жопі, а вас лише це хвилює і плюєтесь ядом в сторону Монатика. Оце заздрісні луцькі полішуки.

Воно, то якраз ти, твої батьки і твої діти, разом з твоїм монатіком, дурепа! Тебе хтось чіпав? Кінчаєш при вигляді цього "звіздуна", то й кінчай собі далі мовчки, а інші від його споглядання в екстаз впадати не зобов"язані і мають право сказати все що думають, оскільки воно виставляє свою персону на публіку, яка до речі його годує, "ферштейн"?

Видно ти кінчаєш від своєї злоби, показника хохла, якого давить жаба. Гімно волинське сиди в своєму болоті і заздри іншим, ти біомусор озлоблений

Бооже, звідки в людей стільки злості і тупості. Недивно, що ми в такій ненависті живимо.

Хорошо, что Дима давным-давно выше вашего уровня, а вы сидите ни с чем и размазываете свой шоколад по стенам.

Бідний Монатик, у своїх же лучан завжди пукани рве від заздрості і злості.

Оце тип таких кончених хохлів- говорять українською, проте заздрісне бидло бидлом.

Монатік співак дійсно крутої музики а те що сказав Кондратюк то це повна туфта він самнічого не вміє а сидить в журі і щось намагається зрозуміти. На захист Монатіка скажу Кондратюк повне фуфло.

Чого нічого не вміє Кондратюк? А караоке на майдані!?! А реклама вікон?!?

Додати новий коментар