ZOO: екзотичні їжаки Вероніки Федосової-Цибульської

17 Квітня 2015
Усі звикли до того, що люди тримають вдома кішок або собак. Звичними стали і різного ступеня екзотичності папужки. Проте, трапляються дійсно цікаві та оригінальні домашні улюбленці.

Вероніка Федосова-Цибульська – власниця розплідника «Lovely Pet» у якому мешкають африканські декоративні їжачки. За словами господарки, такі тваринки стають дедалі популярнішими у світі, адже вони на відміну від інших чотирилапих не викликають алергії.


Таких їжаків у природі не трапляється, адже вони спеціально виведені селекціонерами як тварини-компаньйони, повністю приручити яких можна за 2 тижні.


Великий плюс для господарів їжачків у тому, що не потрібно прокидатися удосвіта щоб вигуляти свого улюбленця. Та й у догляді вони не вибагливі: лише іноді їм стрижуть кігтики та миють лапки. Остання процедура перетворюється на забаву, а не щось обтяжливе.


Вони не агресивні і чудово ладнають з людьми та іншими тваринами. Проте, якщо малюка щось налякає, приміром голосний звук, він швидко скрутиться у клубок


Їжаки – нічні тваринки, тому вдень вони сплять, а активне життя розпочинають з 18-ої години вечора. Тоді вони охоче вилазять з кліток і обнюхують усе довкола.Стежить: Олена ГОРЄЛКІНА
1

Читати ще

Коментарі

пф

ця жінка вже й сюди добралась

Додати новий коментар