ZOO: багатойменна кішка Олексія Курбана

11 травня 2015

«Домашні тварини - це діти: дрібна шкода, постійні думки чи має воно щось їсти і куди прилаштувати це волохате дитя на момент від'їзду...»,  - так розпочинає розповідь про свою кошлату улюбленицю ведучий та шоу-мен Олексій Курбан.
 

За словами Олексія, одного разу йому закортіло стати «добрими руками», в які безкоштовно віддають тварин. Зі своєю кицькою ведучий познайомився два роки тому і в перші ж хвилини знайомства вона залізла під обшивку авто.
 

Ім'я у кішки завжди різне. Частіше просто Кица.

«Коли п'ята зарядка до телефону, вартістю 200 грн кожна, у її пащеці - називаю лагідно «Тобіхана!», - розповідає Олексій про особливості життя з котами.


Кица любить їсти звичайний корм і нерви господаря. Характер має маніакальний.


«Вона задоволена своїм життям (мені б так хотілось думати) і з радістю чекає свою пенсію. Куритиме котячий тютюн, сьорбатиме з бокала молоко і терпляче, з насолодою, дивлячись на захід сонця буде розмірковувати: «Якого біса у мене такий пришелепкуватий господар?», - розповідає Курбан.

Автор: Олена ГОРЄЛКІНА

+1
-12
-1

Коментарі

кица це кіца чи кіса чи кіця чи кіся?

жах!!до чого ви журналісти дурні!!!!!вже нема про що писати як про кошака невідомо кого?..а завтра ви напишете чим какав кіт?

Ахахахахахха!!! Кіт в цилофані то взагалі... ахахаххахахха. Ті очі!

Додати новий коментар