ЗаКаЗуХа: 13 травня

13 Травня 2015
13 день травня став щасливим для депутата Волинської обласної ради Миколи Собуцького. Саме сьогодні Миколі Тихоновичу зичитимуть усіляких благ родина, друзі, колеги і ми.

«Батька» волинських фермерів з уродинами вітають «сини» його – патріотично налаштовані одноосібники! Слава Україні!
Ще в радянські часи Микола Собуцький зі своїми освітами (одна з них здобута у Москві) міг мати дуууже великі партійні перспективи, проте служити системі не захотів! Героям Слава!

Пішов працювати помічником комбайнера. Допрацювався до заступника голови колгоспу, але знову – не захотів бути частиною системи. Слава Нації!

З часом розпочав власну справу. Здобув вищу економічну освіту. Пройшов стажування в Польщі, Німеччині, Франції, США і Канаді. Очолив Асоціацію фермерів Волині і обрався до Волинської обласної ради за списком ВО "Свобода". Смерть ворогам!

Спробував іменинник себе і в ролі заступника голови Волинської ОДА, але залишив чиновницький кабінет і повернувся до свого господарства в Коршеві. Україна понад усе!

Миколо Тихоновичу!

Нехай Вам Бог дає здоров’я, а у ворогів хай пір’я в роті поросте! Нехай земля щедро обдаровує впевненістю, а родина - спокоєм, любов’ю, затишком. Нехай до ваших ініціатив прислухається влада, а у Вас вистачає сил та натхнення їй допомагати у розбудові нашої славної Волині! Нехай хлопці молоді залишаються у селах, а неньці-Україні світить сонце!* * *

Неспокійно нині у Луцькому джазовому королівстві… У «Резус Блюзі» негативний, дуже негативний резус-фактор. Поки одна нервово "трапезничає за царським столом левиного прайду і недоїдки залишає жалюгідним гієнам...", інша – спокійно співає і, схоже, насолоджується процесом у всіх його проявах. Вся надія на примирення ворогуючих сторін і світле майбутнє волинського джазу тільки на Вас, пане Олеже. Та й підстава для приємних емоцій, а отже і проявів внутрішнього, глибоко захованого у окремих персонажів позитиву, на поверхні – сьогодні у Вас, президента Луцького джаз-клубу Олега Баковського, День народження. Можливо й дві прими вітатимуть Вас і Ви, на правах короля, зможете сказати своє вагоме слово за мир і спокій у джазовому королівстві.

Ми, шанувальники імпрвізації загалом і джазового мистецтва зокрема, щиро вітаємо Вас, Олеже з уродинами. Щастя Вам, здоров’я. Нехай Ваша музична мова торкає душі слухачів. Бажаємо, щоб сіре міщанство і з’ясування стосунків звільнило у Вашому королівстві місце для яскравих творчих пошуків та перманентних зростань. Фестивальних Вам настроїв та божевільних перспектив!

Хай все буде джазово)


0

Читати ще

Коментарі

Олена Романівна

Хто нервово трапізнічає??? І

Олег

И я что то не понял этого

ну і...

І хто пише все це лайно....як

Додати новий коментар