Волинський посадовець знайшов біля моря «портал у Гондурас»

18 Липня 2017
Директор департаменту інфрастуктури і туризму Волинської ОДА Іван Мирка поділився світлинами із відпочинку. Відпустку посадовець разом із родиною проводить, мандруючи Україною.

На своїй сторінці у Fасebook він показав фото, зроблені біля моря у Херсонській області. У місцевій кафешці він знайшов шеф-кухаря з Луцька, а поблизу - навіть цілий "портал у Гондурас".

"Арабатка Арабатці велика різниця! Тут біля таверни офігенно РЕКОМЕНДУЮ. Поруч бунгала цікаві з морських контейнерів скла і дерева про що пізніше. Таверна має смачну їжу. Також тут подають сніданки, з здоровою їжею. пляж видно, що прибирають. Обслуговують класно. Офіціантка з Тернополя, а шеф повар з Луцька.

П.С.2 доречі на пляжах арабатки залишилися металеві "фігзнашо" і бетонні "хрінзнашо" що портять ЛУК і здається що попав на дно. але є з чим рівняти. і це "з чим" поряд. Потрібна срочна декомунізація... Коротше кажучи, попавши туда, але звернувши не туда, можна як мінімум розплакатися, та як портал в Гондурас є і тут", - з іронією написав чоловік.


0

Читати ще

Коментарі

адамівна

їдь на роботу, йо

Додати новий коментар