Волинський нардеп таки розлучився

16 жовтня 2016

Народний депутат Ігор Гузь таки розлучився з дружиною. Як уже повідомляв «Таблоїд Волині», ініціатором розлучення стала саме Оксана, яка подала заяву про розірвання шлюбу до суду. 

На першому засіданні, що мало відбутись наприкінці вересня, розгляд справи перенесли, тож остаточне рішення про розірвання шлюбу було винесене 5 жовтня цього року Луцьким міськрайонним судом Волинської області. 

Подружжя прожило разом дев'ять років. Хоча деякі ЗМІ натякають, ніби між уже колишніми чоловіком та дружиною назрівають конфлікти стосовно поділу майна, у заяві позивачки вказано, що «спору про поділ майна між сторонами немає». 

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

 

+1
-1
-1

Коментарі

Який поділ майна ??? Він як був депутатом чи-то міськ , чи-то облради розповідав що живе на жінчині гроші. І на авто їздив взяте в кредит дружиною . Це інтерв"ю було опубліковано в пресі . Як тепер бідолага проживе без такого мецената ?

Яка "ТРАГЕДІЯ!"Як наш брат Ізраїлєвий міг на таке спромогтися!Позор!Низькоморальний "авторитет" іудеїв.

Проплавав жінку, але працювати всерівно не буде. Може перепливе Волгу та піде в Думу?

Він знайде іншу,вона -іншого.Не перебільшують і не слідкуйте.

як набридли вже ці випещені фіфи, всі такі розтакі з ніг до голови в брендах, дорогих парфумах, косметиках і ця бувша Гузиха така ж сама. А на які ши-ши питається, вона сама на це все заробила?!
З того "бомонду" одна тільки Констанкевич на нормальну людину схожа інші ж не люди, а звІзди піднебесні, ходять с.ками гордо виляють, бо мізків в головах ,я к в тому чим вони виляють.

Якраз за Оксанині гроші Гузь і жив! Жінка - гарна і вихована, а він користувався її грошима. Не знаєте, не п...ть дурні!

Прямь вже користувався її грошима.От приклеїлися до людей zaxid.net Українська ментальність -дай попліткуавти.

Ой, як всі все знають,на які і хто гроші жив.Дайте людям спокій.Розберуться самі.Що треба,поділять.Мільйони розлучається,і нічого,знаходять інших.

Додати новий коментар