Телеведуча розповіла, як «бореться» із плітками

21 Травня 2016
Ведуча політичного ток-шоу «Протилежний погляд» Галина Падалко розповіла про роль пліток в її житті та те, як радить на них реагувати. «Шість тез про плітки» журналістка написала для журналу «D’Luxe».

«Що б не було: літо чи зима, землетрус чи повінь, Яценюк чи Гройсман, вам ніколи не зробить честі компанія з чужою брудною білизною», – розпочала розповідь Галина.

«Особисто в мене в викликають велику повагу люди, які змінюють тему, коли заходить мова про особисте життя інших. Все частіше так починаю робити і я. Хто зна, можливо, я б ніколи не дійшла до подібного висновку, не опинившись стільки разів на місці людини, яка завжди в центрі цих історій.

Нещодавно я опинилася в неприємні ситуації. Людина, з якою ми непогано спілкувалися, почала позаочі розповідати друзям і колегам, що у нас відносини, приправляючи хворі фантазії брудними пікантним деталями.

Коли інформація дійшла до мене, вийшло тупо та бридко, і я просто виключила цю людину зі свого життя.

Як же зменшити негативний вплив чуток на ваше життя? Що варто усвідомити, щоб ваше життя стало простішим? Висновки, які я зробила крізь піт та сльози і які хочу донести вам.

Перекопавши купу наукової літератури і шукаючи пояснення цьому чудовому явищу, я зробила для себе відкриття. Довіра до плиток та непереборне бажання їх передачі генетично закладено в менталітеті «наших» людей. У радянський час в умовах інформаційного голоду чутки виявлялися одним з небагатьох, як правило, достовірних джерел інформації.

1. Чутки – це свого роду маніпуляція, оскільки вислуховуючи та передаючи недостовірну інформацію ви дозволяєте використовувати ваш статус та авторитет для отримання ще більшого ефекту від чутки. А якщо з'являється певна інформація, то пам'ятайте – точно є той, кому вона вигідна. Не дайте себе обманути!

2. Якби люди колись зрозуміли, що чужі особисті відносини – тема табу для розмови, у світі було б менше зла. У 90 % плітки «хто з ким спить» – необгрунтовані вигадки інтриганів, заздрісників, невдах або ж просто людей, у яких замало роботи та інформації.

3. Люди, які розпускають чутки, не володіють стовідсотково інформацію по тій простій причині, що вони банально нічого не могли бачити. Навіть якщо це відбулось, насправді про те що Марина спить з Олегом, а Віктор зраджує дружині з секретаркою, вам розповіла подруга, яка цілий день сидить в офісі, роблячи вигляд, що працює, ви прочитали це в анонімних коментарях на одному з нових сайтів чи почули зранку в тролейбусі. І ви набираєте номер іншої своєї колежанки, щоб сенсаційний тоном передати отриману інформацію, видаючи її за правду. Процес пішов і його не зупинити!

4. І ще одне: чутки виснажують. Намагайтеся відгородити себе від людей, які будуть воліти вилити душу вам і разом з цим розповісти брудних чуток про пів міста. Це енергетичні вампіри, яких потрібно остерігатися.

5. А що ж робити, коли близькі люди тобі постійно переказують плітки про тебе? Запитайте їх, чому людям, які лили бруд на вас було комфортно робити це в їхньому товаристві. Добре фільтруйте, кого зараховувати до числа близьких.

6. Отож, змиримось, що таке світове явище як плітки існує і його ніяк не побороти. У ситуаціях, коли на вас ллють бруд за вашою спиною, мудро зберігати спокій. Колись моя подруга сказала: «Все, що про тебе говорять, не має значення до того моменту, поки ти сам не починаєш усвідомлювати, що це має значення у твоєму житті». І, справді, найголовніше залишатися чистим тілом і в думках перед Богом та собою.

P.S. Все, що ви прочитали, стосується лише чуток. Коли хтось відкрито банить в інформаційному просторі, алгоритм дій та порад буде не такий. Але це вже зовсім інша історія… Розважливості всім нам!»

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter