Обідати не кличуть, відразу пропонують заміж, – «Красуня лютого» стюардеса Олена

17 Березня 2016
Наша «Красуня лютого» Олена Дмитрієва зараз живе далеко від рідного Луцька. Так склалася доля, що дівчина стала бортпровідницею, а мешкає – в сонячних Арабських Еміратах.

Красуня розповіла «Таблоїду Волині» про те, як в дитинстві мріяла літати, поділилась порадами, як зберегти привабливу зовнішність та відкрила секрет, що пропонують симпатичним стюардесам вдячні пасажири.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НАЙГАРНІШОЮ ДІВЧИНОЮ ЛЮТОГО СТАЛА СТЮАРДЕСА ОЛЕНА

– У школі ви були визнаною красунею, чи швидше – серед тихеньких дівчат-відмінниць? Було багато залицяльників?

– У шкільні роки я надавала перевагу навчанню і друзям. У перших класах була відмінницею. Потім мене посадили за однією партою з моєю майбутньою найкращою подругою шкільних років, і пішло-поїхало)) Класна керівничка часом мене називала «хуліганкою», хоча і люблячи.

Основні зусилля у школі я направила на вивчення іноземних мов. Я тоді не вважала себе визнаною красунею. Хоча, в старших класах були і залицяльники і симпатії.

– Брали участь у конкурсах краси?

– Так. Брала участь у конкурсі «Міс Волинь». Пам'ятаю, як одного дня до мене підійшла жінка такої зовнішності, наче вона тільки зійшла з обкладинки «VOGUE» і запропонувала вчитись у модельній школі. Я тоді купувала шоколадне тістечко у кафе «Мрія». Мабуть, це був останній раз, коли жага до калорій принесла мені користь, і надалі про шоколадні тістечка я тільки мріяла. Так почалось моє навчання у модельній школі і підготовка до конкурсу краси. Там мене навчили почувати себе більш впевненою у собі.



– Багато часу приділяєте зовнішності? Що є запорукою вашої краси: більше природа, чи вкладена праця – спортзал, дієти, догляд і т.д.

– Дякую за комплімент. Жіноча краса залежить від багатьох факторів. Звичайно, природня краса – це важливий фактор привабливості, проте не основний. По-моєму, гармонійне поєднання приємної зовнішності і привабливого внутрішнього світу – це і є секрет жіночої чарівності.

А дбати про себе необхідно у будь-якому випадку. Як казала Коко Шанель, «не буває негарних жінок, бувають ліниві». А що для цього робити – кожна мусить вирішити самостійно.

– Дайте пораду іншим дівчатам: як завжди бути красивою?

– Є кілька стандартних рекомендацій: 1. Здорова їжа 2. Багато води 3. Повноцінний сон 4. Спорт. 5. І останній, проте, не менш важливий фактор – натхнення. Особисто мені також допомагає найкоротша у світі, проте найефективніша дієта Майі Плісецької: «Не жерти»!



– Стюардеса – досить романтична професія. Із дитинства про це мріяли?

– Ні. Коли мене питали, ким я буду, коли виросту – відповідала: «Принцесою». Але, якщо чесно, я дуже хотіла вміти літати, часто уявляла, що в мене є крила. І от, знайшла їх зараз в ОАЕ.

– Які основні якості повинні бути у хорошої стюардеси?

– Стюардеса завжди повинна дбати про дві основні речі під час польоту: 1. Безпека і 2. Комфорт пасажирів. Тому і основні якості хорошої стюардеси відповідні. Це – відповідальність, уважність, емпатія, привітність, пунктуальність…



– Чи вдячні пасажири підсовували якісь подаруночки, запрошували на обід? Траплялися кумедні випадки, із цим пов’язані?

– На обід мене пасажири не запрошували, запрошували заміж)) Щодо кумедних випадків, пам’ятаю, одного разу зі мною летіла жінка з Філіппін. Вона не розмовляла англійською, і я спробувала порозумітись із нею з допомогою жестів. У вдячність вона зробила для мене орігамі з кольорового паперу у формі дзиґи. Можливо, я їй її нагадала. Ніби дрібниця, а приємно. Я її досі бережу.

– Освіту ви здобули в Польщі. Не було бажання після навчання повернутися в Україну?

– Звичайно, були такі думки. Дім є дім. Луцьк для мене завжди буде найріднішим місцем у світі. Але з’явилась можливість, і хотілось її використати.

– Як випав шанс стати стюардесою? Це випадок чи цілеспрямоване рішення?

– Швидше, випадок. Натрапивши на оголошення, подумала: «Цікаво! Чому б не спробувати?» На інтерв’ю було дуже багато людей (в тому числі і бортпровідників), тому я була майже впевнена, що не пройду. А через деякий час мені подзвонили…



– На яких рейсах працюєте? Є улюблені?

– Усі рейси по-своєму цікаві. Улюблені – це, мабуть, рейси великої дальності. Тоді, окрім основних завдань, є додатковий час на приємне спілкування з людьми.

– Під час роботи доводиться побачити іноземні країни, чи лише – їхні аеропорти?

– Один з найприємніших бонусів цієї роботи – можливість подорожувати і знайомитись з різними куточками планети. Якщо політ триває довго – залишаємось у країні. Зазвичай на 24 години. Часу вистачає, щоб відпочити познайомитись з містом.



– Багато подорожуєте поза роботою? Які улюблені країни?

– Не можу сказати, що я багато подорожую поза роботою. Для цього потрібно або брати відпустку, або мати цілу низку вихідних. Моє життя повернулось так, що я працюю подорожуючи, а у відпустку тепер хочеться додому. =) Проте, недавно літала до подруги на весілля в Індію.

Тяжко вибрати улюблену країну. Я закохалась у Італію, особливо у Венецію. Дуже сподобалось у Сінгапурі, Марокко, Санкт-Петербурзі, Чехії…

– Правда, що серед туристів відразу можна розрізнити слов’ян?

– Трапляється, але не завжди. Можна розпізнати в основному, чуючи мову. Пасажирам-слов’янам приємно, коли з ними спілкуєшся рідною їм мовою.



– З представниками якої частини світу найлегше знайти спільну мову?

– Земні кордони у небі зникають. Принаймні, для мене. Ми всі – мешканці однієї планети і знайти спільну мову при бажанні можна з кожною людиною.



– Як живеться в Еміратах? Чи вдалося вжитися з культурою, настільки відмінною від української?

– Культура в ОАЕ дійсно відмінна від української, більш стримана. Люди – гостинні і толерантні. Мені легко вдалося звикнути.

Арабські Емірати – це казкова країна. Хоча б раз у житті тут варто побувати, щоб побачити на власні очі найвищий хмарочос у світі і танцюючі фонтани, проїхатись на сафарі по пустелі, постежити за неймовірним заходом сонця, ну і, звичайно, спробувати арабські солодощі!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter