Луцька піарниця знайшла в Туреччині нового друга

27 липня 2017

Луцька журналістка та піарниця Катерина Дулапчій поділилася враженнями від мандрівки Туреччиною.

Світлини жінка опублікувала на своїй стоірнці у Facebook.

"Чим дуже відрізняються подорожі, що ти сам розплановуєш, від сидіння в одному готелі?!  Найперше Свободою!) Свободою вибору що, коли і як робити!)  І ранок можна почати з пробіжки прогулянки у кілометрів п'ять. Але такого ти точно не побачиш у закритому просторі одного готелю.
Ти йдеш і навколо все відкривається. Щоранку нас супроводжував веселий собака) Дивно, але він розумів усі мови): українську, англійську і, звичайно, турецьку.) Дуже легко і весело займатися спортом, з таким другом, чесно)", - написала вона.

 Добрались до початку райського селища Добрались до початку райського селища
 Чудове покриття доріг навіть у самих віддалених місцях країни. Чудове покриття доріг навіть у самих віддалених місцях країни.
 З новим другом) Як виявилося згодом, з подругою))) З новим другом) Як виявилося згодом, з подругою)))
 Турки дуже відповідальні до вуличних тварин. Собак і Котів просто обожнюють Турки дуже відповідальні до вуличних тварин. Собак і Котів просто обожнюють
 Вірний друг поряд Вірний друг поряд

"Навколо, у звичайному, щоденному житті - тисячолітня історія. Гробниці мешканців Лікії - величної країни. Завжди дивуюсь, як вони це могли робити без сучасного устаткування, ще до народження Христа", - дивується Катерина Дулапчій.

Окрім чотирилапого друга, Катерина познайомилася із 60-річною туркенею, яка вразила її своїм оптимізмом.

"Жінці за 60! Енергетика просто супер! На запитання в чому секрет її молодості відповіла, що постійно в русі і все любить робити сама. Чоловік помер багато років тому, залишив великий шматок землі, де вона і часом приймає туристів, має садок і курочок!) Хоч живе і в місті але без цього куточка природи не може!) До речі, дуже доглянута, манікю, педикюр, корекція брів (ми дівчата це завжди побачимо)", - сміється журналістка.
 

+1
+7
-1

Додати новий коментар