Лучанка розводить равликів

02 Березня 2016
У кожного свої... равлики. Про незвичайних домашніх улюбленців розповіла «Таблоїду Волині» лучанка Ольга Здебська, щаслива володарка двох милих равликів - Гері та Улі.

Лучанка розповіла, що ідея з тваринками виникла раптово. Син давно просив домашнього улюбленця, але у зв’язку з високим рівнем зайнятості, постійними від’їздами на тиждень-півтора, дозволити собі цього не могла. «У мене з рослин тільки кактус прижився», - розповідає Ольга. І тут одного дня сину презентували двох равликів – хлопчика Гері і дівчинку Улю. Спочатку, здавалося, що мусило би бути гидко. Але, як виявилося, за ними не лише доглядати легше ніж за кактусом, але й можна відпочити та заспокоїти нерви. Вони дуже «медитативні», а клопоту жодного нема.

[caption]
Ольга Здебська[/caption]

Живуть равлики уже більше року і досягли великих розмірів – 22 см мушля. Зовсім скоро від Геррі чекають «поповнення» - 25 равличенят. Інші яйця заморозили. Лишили ту кількість, яку хочуть розібрати люди. Насправді равлики гермафродити. Та, якщо вони живуть одиноко, є висока ймовірність того, що яйця будуть порожніми. До речі, невдовзі після Гері «завагітніла» Уля, тому діточок чекають у кілька разів більше. Ольга Здебська уже на своїй сторінці в мережі кинула заклик розбирати цих заспокійливих тваринок.

Наш равлик-ахатина Гері сьогодні відклав потомство!!! Приймаємо замовлення на маленьких симпатичних равлів. Символічна ц...

Опубліковано Olga Zdebska 16 лютого 2016 р.

Малечі вже тиждень – і вони можуть жити окремо від батьків. Первісток Гері – містер Боні – досяг вже 10 см. Ольга розповіла, що найчастіше равликів беруть для розваги дітей. За ними легко доглядати і це абсолютно безпечно. Особисто вона без них свого життя більше не уявляє.
Тваринки вирізняють своїх господарів. На руках у чужих ховаються у мушлю, а з рук своїх залюбки їдять сушений корм.

[caption]
Гері готовий «народжувати»[/caption]
[caption]
У містера Боні вже видно ріжки[/caption]

Живуть равлики у тераріумі, можуть навіть жити у звичайному контейнері для їжі, аби був доступ до повітря. Щодо їжі тваринки теж неперебірливі: молоде листя, цвіт кульбаби й дерев, сушені яблука, перемелені шкарлупки яєць, можна купити в зоомагазині сепію. Звичайно, м’яса, цитрусових та солоного равликам куштувати неможна. Це смертельно.

[caption]
Хочете собі таку милоту?[/caption]

Єдина неприємність – тваринки полюбляють ласувати шпалерами та гризти стіни. Однак Ольга Здебська та її син Орест переконані - з гарним доглядом ваші шпалери лишаться цілі.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter