​Хата для роботи: кабінет секретаря Луцькради Сергія Григоренка

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/
23 березня 2015

Є в Луцьку чиновник, в кабінеті якого лежить золотий батон. Ну, як золотий? Це імітація батона, покрита речовиною золотистого кольору. Це перше, що впало в око в кабінеті секретаря Луцької міської ради Сергія Григоренка.
 
Приміщення, в якому працює посадовець, розташоване на другому поверсі будівлі міськради. Воно має прямокутну форму.
 
В кабінеті два великі вікна, краєвид з яких нагадує луцьким чиновникам, що роботи в місті - непочатий край. Вікна виходять на задній дворик міськради та "дивляться" на старі й неошатні приватні будинки.


Біля входу в кабінет справа стоїть шафа для верхнього одягу, документів, зліва - висить мапа Луцька, під якою стоять стільці для відвідувачів. За стільцями - м'які крісла і конструкція для прапорів. Традиційно в ній - стяги Луцька та України.Між вікнами розташований робочий стіл секретаря ради, на якому дуже виділяються сувеніри. Вже згаданий подарований друзями "золотий батон" та статуетка "Свята вечеря", придбана Григоренком.Також на столі є фото чоловіка. Виявилося, що це двоюрідний дід Григоренка Архип Люлька. На його честь в Москві назвали площу, а прославився він після створення першого в СРСР реактивного двигуна.

За столом "причаївся" сейф, в якому власник кабінету зберігає важливі документи та печатку секретаря міськради. Робоча папери "окупували" й шухляди.


На стінах кабінету - дві картини про Луцьк. На першій - копія картини, яку створив в 19 столітті польський митець Наполеон Орда. На другій - сучасне зображення замку Любарта. 


Також в кабінеті є герб Луцька.

Взагалі прикметник, яким можна охарактеризувати кабінет - "луцький". Багато штук про місто, що й не дивно, враховуючи посаду Григоренка.
Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК

+1
-6
-1

Додати новий коментар