Хата для роботи: кабінет мера Луцька Миколи Романюка

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/
02 березня 2015

«Робоча оселя» міського голови Луцька Миколи Романюка візуально ділиться на три частини.
 
Перша ‒ для зустрічей з гостями мера та робочих нарад. Вона розташована під правою від входу стіною. Тут стоїть великий стіл, над яким висить триптих Олександр Дишка. Картина створена в 1996 році. За цим столом мер приймає гостей міста, проводить переговори.


Друга частина розташована посередині кабінету. Центр кабінету ‒ абсолютно робочий простір із мінімумом «неробочих» речей. Тут стоїть стіл Миколи Романюка.

У цій частині впадають в око три телефони. Кожен із них має спецпризначення: для зв’язку у приміщенні міської ради та вихід «в місто»; зв’язок із облдержадміністрацією та обласними структурами; урядовий зв’язок, для дзвінків Президенту, керівникам міністерств, Верховної Ради.


А ще на столі є комп’ютер. На моніторі прилаштували вимогу сьогодення ‒ веб-камеру. Також тут можна подивитися трансляцію з камер, встановлених в Центрі надання адмінпослуг.
 
На столі не так і багато робочих паперів. Все через те, що в Романюка немає творчого безладу, документи розкладені у папки та шухляди. Головним документом столу мер називає план на тиждень, в якому розписаний його графік.

Зліва лежать папки з міськими проектами, над якими працює мер. Їх було більше, але частину проектів міський голова виконав і відніс ці папки до архіву.

Третя частина кабінету позбавлена робочого духу і заставлена шафами з сувенірами, книгами. А на тій, що в дальньому від входу куті, стоїть портрет Петра Порошенка. Поруч ‒ «Книга почесних громадян міста Луцька».


Інша шафа ‒ зліва від входу. Раніше вона була заставлена книгами, частина з яких була польською мовою. Але ці книги мер віддав школі №1, тому наповнює її заново.
Зараз в ній секція зайнята сувенірами, зокрема там є великі рукавички від Федерацій боксу України та Львівщини, сигнальний жезл залізничників з відкриття оновленого вокзалу, факсимільна копія Луцького Псалтиря, листівки «Імена Луцька».

Також в цій шафі мер зберігає верхній одяг.

На стінах кабінету висять портрет Лесі Українки та ікона.


В лівому дальньому від входу кутку прилаштували три прапори: України, Луцька та стяг з символікою ЄС.

Цікаво, що на вікнах кабінету стоять пластмасові фішечки, які виявилися засобом захисту від прослушки. Цей захист потрібно вмикати під час розмови. Він створює перешкоди хвилям, які «підслуховують».

Очікуваного захопливого краєвиду з вікон кабінету мера не побачив. Цьому заважають ялинки, які ростуть під ними. Видно лише частинку будинку на Кривому Валу та парковка під мерією.


Текст: Анатолій КОТЛЮК
Фото: Олег ГОРДІЮК

+1
-10
-1

Додати новий коментар