Хата для роботи: кабінет луцького депутата Григорія Пустовіта

17 лютого 2015

Віднедавна офіс волинського осередку "Батьківщини" змінив адресу. Партійці переїхали з центральної частини міста на 40-ий, в будівлю на вулиці Карбишеві, в якій колись був інститут "Україна". Тепер тут Академія рекреаційних технологій та права.

Офіс голови осередку та депутата Луцької міської ради Григорій Пустовіта розташований на п'ятому поверсі багатоповерхівки. Зараз в ньому прохолодно, бо в навчальному закладі відключили батареї на час поки не розпочнеться навчання.

Тому головний "тимошенківець" області мусить працювати в дещо спартанських умовах, а приміщення час від часу прогріває обігрівачем.

Краєвид з вікна не дуже втішний - корпуси колишнього шовкового комбінату та зимовий парк. Щоправда, Пустовіта тішить, що в одному з корпусів облаштували виробництво і він бачить це своєрідним зачином нового життя колись потужного підприємства.

Справа і зліва від входу стоять етажерки, полички яких заповнені книгами та сувенірами. Цікаво, що тут тільки одне видання російською мовою - "Бесы" Федора Достоєвського. Також є полиця, на якій зібрані непрочитані книги.

Окремо стоять іконки, які  Пустовіту дарували в різні часи.

А ще на етажерці стоїть надзвичайно мила фотографія політика з внучкою у вишиваному вбранні. Пустовіт каже, що сам купував цей одяг для малечі, і коли ту вбрали вирішив закарбувати цей момент.

Також біля входу "причаїлися" телевізор та сейф з наклейкою часів після Помаранчевої революції.

Біля вікна стіл з комп'ютером, поруч обігрівач.

На робочому столі Пустовіта - чистота та лад.  Тут лише найнеобхідніше - робочі папери, записник, канцелярка, іконка, прапорці України та партійний. Навпроти столу ряд стільців для прийому громадян.

 Ще трохи краєвиду Ще трохи краєвиду

 Книги-книги Книги-книги

 Книги-книги Книги-книги

 Телефоном Пустовіт майже не користується Телефоном Пустовіт майже не користується

Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК

+1
-12
-1

Додати новий коментар