​Хата для роботи: кабінет чиновника Івана Мирки

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/
31 березня 2015

Кабінет директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації розташований в лівому, ближчому до проспекту Волі, куті сьомого поверху «білого дому».
 
На такій висоті, та ще й у вітряний зимовий день, у такому великому приміщенні холодно. Крім того, обігріву кімнати заважає архітектурний «апендицит». Кімната має форму прямокутника, до якого причепили півколо. У це «півколо» не влазять меблі, які є в кабінеті Мирки, тому там пустий простір.
 
«Апендицит» закриває довга стінка. Зліва на ній стоять у рамках фото Мирки з татом та світлина з Революції гідності. Перед нею лежить шматок бруківки з Інститутської. Її Мирці подарували друзі-революціонери і сказали: «Якщо буде поганим чиновником, то докинемо бруківку й до сьомого поверху».

 
 

Далі йдуть шафки з паперами, з годинником та картиною, з верхнім одягом.

 
 

На правому краї шафки знизу стоїть подарунок від колег ‒ 100 гривень купюрами по одній гривні за склом та в рамочці.

 

А ще тут є портрети Степана Бандери та уродженця Луцька, міністра шляхів УНР Пилипа Пилипчука. Мирка дуже шанує останнього, оскільки той був його колегою, бо департамент інфраструктури займається дорогами області.
 
Мирка каже, що в житті Пилипчука найшов паралелі з сучасною історією України.
 
Так, у 1918 році посадовець пропонував уряду розібрати залізничне сполучення з Росією, щоб сповільнити пересування більшовиків у бік Києва. Ті відмовилися, а слова Пилипчука пізніше виявилися пророчими, бо «червоні» на потягах швидко перевезли війська в Україні і почали наступ в результаті якого захопили Київ.
 
Так само, на думку Мирки, навесні 2014 року мала діяти влада України ‒ перекрити кордон з Росією.

 

На робочому столі чиновника все традиційно: комп'ютер, телефон, робочі папери, канцелярське приладдя.

 

Також у кімнаті є стіл для нарад, біля якого висить мапа шляхів Волині. На ній Мирка прикріпляє найважливіші з документів, над якими працює, та завдання для підлеглих, які потрібно проконтролювати.

 

Варто окремо розповісти про краєвид з вікна кабінету. Воно хоч і одне, але видиво прекрасне і урбаністичне. Багатоповерхівки, над якими височіють крани, дахи приватних будинків. Захопливо.

 
 
 

А ще на вікні ‒ паперові сніжинки, які під час новорічного чергування (під час новорічно-різдвяних свят чиновники чергують на роботі на випадок надзвичайних подій) зробив власник кабінету.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК

+1
-11
-1

Коментарі

Вас хтось обманув: вказаної на карті дороги через Горохів не існує. І не її одної.

Чим цей сопляк може керувати, я вже не кажу КИМ???

Ходить лише по нарадах з планшетом хизується, робить вигляд що крутий керівник, а сам...?!

Анатолію, для тебе це принизливо писати про таку бездарну особу, як Мирка.

Додати новий коментар