​Гаражні секрети: «космічний» гараж Віктора Левандовського

26 Лютого 2016
Текст: Юрій РИЧУК. Фото: Данило ГЕТЬМАН

Гуру ІТ-індустрії Луцька Віктор Левандовський свій гараж почав будувати рік тому. Каже, від початку не хотів звичайної «коробки». А от що мусить бути замість неї – довго не міг уявити. Виручив знайомий дизайнер, який запропонував оригінальну конструкцію.

«Поїхали, вам мусить сподобатися», - Віктор звично «втопив» педаль газу, і його спортивна Тойота рвонула в бік Боратина з репортером «Таблоїда Волині» на борту.

Гараж стало видно здалеку – директор і власник компанії InternetDevels збудував свою оселю у новому, не до кінця забудованому районі села, на місцині, що височіє над річкою.

Хата для машини справді здивувала: дві напівкулі в зелених «шапках» виглядали як елемент пустельного пейзажу планети Татуїн із «Зоряних воєн».

«Ідея належить луцькому дизайнеру Сергію Остроумову. Просив його: придумай мені щось незвичне, не хочу банальну коробку. Він мені ось це запропонував. Каже, що це – геодезичний куб. Мені сподобалося» - розповідає господар.

Окрім оригінального вигляду така конструкція має ще одну перевагу: стійкість. Не зважаючи на те, що збудована з дерева, завдяки обтічній формі може витримувати будь-які навантаження снігу чи пориви вітру.

* * *

Будувати гараж Віктор став близько року тому. «Все дуже просто. Дивись. От ця зірочка металева називається конектор. До неї болтами прикріплені дерев'яні планки, з яких складається каркас. Цей каркас обшили вологостійкою деревостружковою плитою, а зверху накрили бітумним матеріалом, яким криють дахи», - розповідає господар технологію будівництва.

Зробили дуже швидко. Ще одна перевага такої конструкції – її дешевизна. Робота і матеріали коштували приблизно утричі дешевше, аніж би у випадку будівництва традиційного цегляного приміщення.

Робили навіть не професійні будівельники, а прості «дядьки» з села, які тямлять майструвати. Щоправда робота переривалася – Віктор часто виїжджав до Львова, де саме відкривалася філія його компанії InternetDevels. Тому не міг постійно контролювати будівницвто.

«Та й зараз вдома часто не буваю. ІТ-індустрія зараз на підйомі, безліч людей шукають у цій галузі роботу, адже і зарплати достойні, і робота перспективна. Тому доводиться багато часу витрачати на співбесіди. Втім сподіваюся, цьогоріч гараж таки закінчу» - каже Віктор Левандовський.

* * *

Гараж – двокамерний. В одному стоять автомобілі Віктора і його дружини, в іншому- господарське приміщення, де і будматеріали, і господарський реманент, і… тракторець.

Віктор пояснює: то не для городу, на який за справами немає часу. Тракторець – аби від снігового полону звільнятися в разі несподіваної негоди. Адже живуть «на відшибі». «У мене ж діти, тому відрізаним від цивілізації не можна бути» - додає господар.

З нереалізованого – добудова своєрідної «мансарди» над одним з відсіків гаража. У центрі господарської частини стоятимуть колони, над якими – балкончик з майданчиком огляду на даху. Що там буде – відпочинкова зона чи частина майстерні – господар поки що не вирішив.

[caption]
Партнер рубрики «Гаражні секрети» - СТО «Прибалт Сервіс»[/caption]
[caption]
Так виглядає оригінальний двокамерний гараж Віктора Левандовського[/caption]
[caption]
В одному приміщенні «живуть» машини, в іншому - господарський реманент і трактор[/caption]
[caption]
Обійстя Віктора Левандовського: дім і гараж[/caption]
[caption]
Тут згодом має бути балкон на колонах[/caption]
[caption]
Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері[/caption]


[caption]
Зірочка-конектор - основа конструкції [/caption]







[caption]
Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері[/caption]


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter