​Гаражні секрети: «космічний» гараж Віктора Левандовського

26 лютого 2016

Текст: Юрій РИЧУК. Фото: Данило ГЕТЬМАН

Гуру ІТ-індустрії Луцька Віктор Левандовський свій гараж почав будувати рік тому. Каже, від початку не хотів звичайної «коробки». А от що мусить бути замість неї – довго не міг уявити. Виручив знайомий дизайнер, який запропонував оригінальну конструкцію.
 
«Поїхали, вам мусить сподобатися», - Віктор звично «втопив» педаль газу, і його спортивна Тойота  рвонула в бік Боратина з репортером «Таблоїда Волині» на борту.
 
Гараж стало видно здалеку – директор і власник  компанії InternetDevels збудував свою оселю у новому, не до кінця забудованому районі села, на місцині, що височіє над річкою.
 
Хата для машини справді здивувала: дві напівкулі в зелених «шапках» виглядали як елемент пустельного пейзажу планети Татуїн із «Зоряних воєн».
 
«Ідея належить луцькому дизайнеру Сергію Остроумову. Просив його: придумай мені щось незвичне, не хочу банальну коробку. Він мені ось це запропонував. Каже, що це – геодезичний куб. Мені сподобалося» - розповідає господар.
 
Окрім оригінального вигляду така конструкція має ще одну перевагу: стійкість. Не зважаючи на те, що збудована з дерева, завдяки обтічній формі може витримувати будь-які навантаження снігу чи пориви вітру.
 
*   *   *
 
Будувати гараж Віктор став близько року тому.  «Все дуже просто. Дивись. От ця зірочка металева називається конектор. До неї болтами прикріплені дерев'яні планки, з яких складається каркас. Цей каркас обшили вологостійкою деревостружковою плитою, а зверху накрили бітумним матеріалом, яким криють дахи», - розповідає господар технологію будівництва.

Зробили дуже швидко. Ще одна перевага такої конструкції – її дешевизна. Робота і матеріали коштували приблизно утричі дешевше, аніж би у випадку будівництва традиційного цегляного приміщення.
 
Робили навіть не професійні будівельники, а прості «дядьки» з села, які тямлять майструвати. Щоправда робота переривалася – Віктор часто виїжджав до Львова, де саме відкривалася філія його компанії InternetDevels. Тому не міг постійно контролювати будівницвто.

«Та й зараз вдома часто не буваю. ІТ-індустрія зараз на підйомі, безліч людей шукають у цій галузі роботу, адже і зарплати достойні, і робота перспективна. Тому доводиться багато часу витрачати на співбесіди. Втім сподіваюся, цьогоріч гараж таки закінчу» - каже Віктор Левандовський.
 
*   *   *
 
Гараж – двокамерний. В одному стоять автомобілі Віктора і його дружини, в іншому- господарське приміщення, де і будматеріали, і господарський реманент, і… тракторець.
 
Віктор пояснює: то не для городу, на який за справами немає часу. Тракторець – аби від снігового полону звільнятися в разі несподіваної негоди. Адже живуть «на відшибі». «У мене ж діти, тому відрізаним від цивілізації не можна бути» - додає господар.

З нереалізованого – добудова своєрідної «мансарди» над одним з відсіків гаража. У центрі господарської частини стоятимуть колони, над якими – балкончик з майданчиком огляду на даху. Що там буде – відпочинкова зона чи частина майстерні – господар поки що не вирішив.

 Партнер рубрики «Гаражні секрети» - СТО «Прибалт Сервіс» Партнер рубрики «Гаражні секрети» - СТО «Прибалт Сервіс»
 Так виглядає оригінальний двокамерний гараж Віктора Левандовського Так виглядає оригінальний двокамерний гараж Віктора Левандовського
 В одному приміщенні «живуть» машини, в іншому - господарський реманент і трактор В одному приміщенні «живуть» машини, в іншому - господарський реманент і трактор
 Обійстя Віктора Левандовського: дім і гараж Обійстя Віктора Левандовського: дім і гараж
 Тут згодом має бути балкон на колонах Тут згодом має бути балкон на колонах
 Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері


 Зірочка-конектор - основа конструкції Зірочка-конектор - основа конструкції Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері Роботи над вдосконаленням гаража не вщухають. Під час фотозйомки тут монтували двері


+1
0
-1

Коментарі

людину, яка не мислить стереотипами, видно навіть за гаражем

Огого...це якийсь не гараж,а витвір мистецтва і фантазі!

вражає що це ще й не дорого. цікаво скільки це недорого?

А з яких то пір Левандовський на тойоті їздить?

Так він ніколи і не проводив ті співбесіди і взагалі мало шо розуміє в ІТ індустрії по технічній стороні.

Люди поділені на категоії організатори і виконавці...Він хороший організатор, що ж тут поганого)))

Але не знає, що шини без дисків зберігають вертикально

Додати новий коментар