Екс-гравець «Волині» прокоментував нещасний випадок з його дівчиною

08 Вересня 2017
Екс-гравець ФК «Волинь» Дмитро Задерецький розповів про ситуацію, коли його звинуватили у злочині, пов’язаному з падінням дівчини з 9-го поверху.

Як розповідає ВолиньPost із посиланням на Sport Arena, контракт із «Волинню» у Дмитра Задерецького закінчився ще влітку, але крім підтримки своєї форми і пошуків клубу він займався і відновленням своєї репутації. Футболіст на початку травня потрапив в неприємну історію, пов'язану з дівчиною.

З повідомлень ЗМІ випливало, що на той момент футболіст «Волині» посприяв падінню з 9-го поверху мешканки Луцька Ірини Савчук.

Дівчина вижила, але дуже сильно постраждала. Пізніше рідні Савчук стверджували, що саме Дмитро Задерецький викинув її з вікна. У свою чергу Дмитро пояснив поліції, що не встиг запобігти падіння дівчини, тому що був у стані афекту.

Зазначається, що Дмитро виграв суд у інформагентства УНН, яке видало новину про «звинувачення», що він причетний до падіння Ірини Савчук, визнана судом недостовірною.

Після довгої паузи в спілкуванні із засобами масової інформації екс-футболіст «Волині» прокоментував дану ситуацію.

«Коли прочитав новину про себе, обімлів. Кореспондент, не розібравшись і не з'ясувавши всіх обставин, на швидку руку звинуватив мене в тому, що я викинув Іру. Дивувало і обурювало те, що люди, які безпосередньо зі мною не знайомі, в інтернеті ображали і робили з мене негідника, до кінця не розібравшись в ситуації. У позові, який підготував мій юрист, я не ставив питання грошової компенсації, бажав тільки відновити репутацію і спростувати недостовірну інформацію», - сказав Дмитро Задерецький.

На запитання, чи може він розповісти про всі деталі того, що сталося вночі 7 травня, футболіст відповів:

«Не можу багато говорити про обставини тих подій, адже попереджений, що розголошувати деталі досудового розслідування не маю права. Єдине, в чому вас завірю – злочини я не скоював. Шкодую про те, що не зміг до кінця запобігти нещасному випадку. В той момент ніяк не очікував, що все так може статися».

Дмитро також повідомив, що не бачився з дівчиною з моменту того трагічного випадку, оскільки її сім'я проти таких зустрічей.
0

Читати ще

Додати новий коментар