Дружина нардепа Гузя розповіла, як наважилася проміняти Львів на Луцьк

10 березня 2016

Оксана Гузь – майже дев’ять років, як дружина нинішнього нардепа, одного із найактивніших волинських політиків Ігоря Гузя. Проте жінку знають на Волині у першу чергу – за її власними справами. Оксана є координатором проекту ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і активно працює із сільськими громадськими організаціями.
 
Як сталося, що корінна львів’янка переїхала до Луцька й настільки тісно працює із волинськими громадами, Оксана Гузь розповіла журналу «Лише насолода».
 
«Я приїхала до Луцька в день весілля з автобусом львівських родичів, а вже наступного дня наш «медовий місяць» був на тереновій грі «Звитяга». Тому, з перших днів я одразу пізнала усю різноманітність Волині», – пригадала Оксана.
 
«Я переїхала до іншого міста дев’ять років тому, де крім чоловіка не знала нікого. Я була львівською студенткою, та в магістратуру перевелась до Луцька. Нові знайомі, нові місця, нове все. Батьки, родичі та друзі далеко. Але в мене точно не було сумніву чи страху. Я впевнено і з любов’ю зробила цей вибір тоді, і якщо б було потрібно, то без вагань повторила б його знову», – впевнена жінка.
 
Пригадуючи, якою була в період одруження, Оксана розповіла: «Я була студенткою політології, широко дивилась на світ і мріяла, що зможу зробити його кращим. Зараз особливо нічого і не змінилось. Я і сьогодні – знову студентка, далі вірю і мрію, тільки тепер разом з чоловіком».
 
Звісно, корінній львів’янці є за чим поностальгувати.
 
«В неділю чи свято приблизно о полудні після служби в церкві старше покоління львів’ян, які на початку 90-тих були «рухівцями», чи в «Просвіті», чи репресовані, а чи колись мали відношення до визвольної боротьби, чи просто «активні переживаючи», збираються «на клумбі» біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Спочатку вони обговорюють політику, економіку, культуру, соціальну сферу, а далі до самого вечора співають українських народних патріотичних пісень. За ними дуже цікаво спостерігати. Вони – якась дуже трепетна частина душі Львова, яку не зачіпає технологічний розвиток, реконструкція та розбудова міста», – пригадує Оксана.
 
«Зараз Луцьк – мій дім. Я люблю Луцьк, Волинь. Я не знаю, як життя може повернутись. Єдине я знаю точно, що завжди намагатимусь бути максимально щасливою. Не залежно від того місця, де житиму», – переконана жінка.
 

 

Довідка
Гузь Оксана Степанівна
Посада: координатор спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Волинській області
Знак зодіаку: Телець (14 травня)
Життєве кредо: Дорогу здолає той, хто йде!
В дитинстві мріяла стати: художницею
Улюблений фільм: «Гордість і упередження»
Книга: «1984» Джорджа Орвелла
Авто: «Hyundai Sonata»
Спорт: йога
Відпочинок: малювання, мандрівки в гори
Страва: мамині голубці
Напій: капучино з корицею
Ідеальний дім: дім, де панує любов
Справжній смак життя: щастя щохвилини
+1
0
-1

Коментарі

Як нардепом став, то передумала! :)

Насправді дуже цікава людина, яка надихає і показує гарний приклад мудрої, вірної і впевненої в собі та життєвих принципах жінки!!! Нехай Божа Матір охороняє тебе і твою родину!!!

То ж вони вже давно не живуть разом, бо той депутат дуже падкий до молодих дівчат. Таким чином просто підтримують імідж гузя як зразкового сім'янина!!!

Який там імідж який сем'янин, він знає що таке сім'я? :) Там одне "І" :)))

Зв'язалася на свою голову з полішуком. Десятій закаже.

Да що ж то робиться, то Падалко то Гузь, то Гузь то Падалко... Вони часом не засновники ТаблоЇда? :)))

Не було б грошенят,то й чути б за неї не було би .Дєньгі - єто вєлікая сіла!!!

Падружка Падалко. Всьо. Достаточно.

Мааааамммааааа, де ви їх витягуєте..Конах, Падалко, Гузиха, Бунда.....підстаркуваті (Падалко виключити), амбіційні ..так і липне до язика сказати ст***р***ви, які в потрібний момент опинились в потрібному ліжку. Люди, не смішіть і не дуріть інших.
Невже на всю Волинь не знайшлося нормальної порядної, самодостатньої, впевненої жінки, щоб про неї написати?????

як не Галя Падалко, то Оксана Гузь...зацикленість...

А чому не говориш чого він женився на тобі , прям красуня... хто твій батько, дядько, Зварич , а??????

Захарила вже Галя Падалко і її тусовка! Вона вже скрізь!

Мені соромно за вас,Не знаєте людини, а облили брудом з головою,І хочете жити в демократичній державі,з європейськими цінностями,Замість того,щоб писати гадості, краще помоліться Богу,може будете добріші і заздрості менше в вас буде,

А шо такоє європейські цінності?

зараз, підемо помолимось і будемо щиро радіти за випещених баб, які з манікюрами-педикюрами, мейк-апами, зачісками при наворочених "аксесуарах", в дорогих інтер"єрах, або десь з берегів єгипту-туреччини, чи з бульварів європи, на фотках приязно сяють нам усмішками, особливо возрадуємся за них після робочого восьмигодинного дня та другої зміни на кухні та ще після всього роздавши обов"язкові щоденні порції уваги, любові, розуміння дітям та чоловіку, а на додачу переглянувши баланс на банківській картці і порахувавши дні до зарплати. Та пішли на х.р і вони і ви з своїми проповідями.

Мене одне єдине цікавить-а чому заздрити?)) Я так і не зрозуміла суті цього слова у даному випадку!)))))))

Гарна жінка, а прикриває бабія Ігорка. Той полішок понабирав молодих помічнийь і соває їх по готелі Київ. Ай, ай.

для цих гламурних чиїхось дружин, коханок,подружок треба створити окремий сайт і там їх піарити, хай любуються самі собою - самозакохані з своїми життєвими кредо, читаючі англійських письменників. А українських чого не читає, "не формат"? патріоти хренові - вони там, де гроші, життєве кредо в них - гроші і оця штучна гламур. Середньостатистична українка під ніком "Ага" правильно все оцінила !

Вони допіаряться, що чаша терпіння переповниться, настане точка кипіння і гасло "грабь награбленное" знову стане актуальним.

А ще досі хочетесься терпіти??? ще досі мало????

але мабуть час ще не прийшов, от терпіли-терпіли-терпіли, а тоді Майдан, а чим чергове терпіння закінчиться (а воно таки колись закінчиться) невідомо.

Так от "ТаБлоїд" і створили саме для таких :)))

Галя Падалко, ти погано працюєш! Я тобі вчора більше коментів написала, ніж сьогодні ти мені!

Ні фаху толкового, ні чоловіка путнього - печалька))) Тільки й гонору, що зі Львова....

Проміняла Львів на диру Луцьк і полішука ідіота.
ГАНЬБА!!!!!!

Додати новий коментар