BLOG на нічку: Я не боюся виглядати безглуздо

16 Жовтня 2017
Сьогодні у «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» лучанка, яка пише під псевдонімом Bila White, розмірковує над питанням зовнішності та внутрішнього світу. Дівчину дивує занепокоєння загалу щодо зовнішнього вигляду та набагато менша стурбованість розвитком особистості.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку tabloyid@gmail.com.

***

Дивує те, що все більше і більше людей боїться і тривожиться виглядати безглуздо у якомусь одязі, з якоюсь зачіскою, макіяжем і стилем взагалі… Однак, мало хто переживає через те, що може виглядати неосвіченим, нерозумним і просто дурнем у вчинках та словах.

Якщо у тебе є власні погляди на життя, чисті думки і тверезе мислення, то немає різниці як ти виглядаєш – у тренді чи ні. Якщо ти оригінал, якщо ти відрізняєшся від сірої маси, хоч мінімальним пакетом адекватного і трішки дивного світогляду, то повір, для чогось чи когось справжнього, ти вже виглядаєш достойно.

Немає значення, якого кольору твоє волосся, який телефон ти носиш в кишені, які прикраси «живуть» на частинах твого тіла. БО. Якщо людина, яка вперше тебе бачить і вперше з тобою спілкується, хоче дізнатися більше: що саме живе у твоїй голові, чим живеш ти.., то вона помітить тебе із тисячі і без твого модного образу.

Наряджатися для тимчасових знайомих на вулиці – ось, що для мене безглуздо. Коли ти турбуєшся і трудишся для обгортки, а свою внутрішню природу нічим не живиш, то хіба це не безглуздо? Я не кажу, бути нечупарою, я закликаю турбуватись про своє таємне, духовне та істинне, в першу чергу.

0

Читати ще

Коментарі

Юрій

Тема не розкрита. Де фото,

Юля

Це ж думки людини, а не твір

Додати новий коментар