Записник із позолотою та надтонка ручка – чим особливий кабінет помічника луцького мера

14 вересня 2016

У своєму кабінеті помічник луцького міського голови Богдан Гончарук працює з 2013 року. 18 жовтня мине три роки, як чоловік займає цю невеличку кімнатку у приміщенні міської ради.

«Я вважаю, що у цьому кабінеті є все, необхідне для роботи. Мені тут комфортно, зручно і затишно», – каже посадовець.

З переїздом у цей кабінет Богдан Гончарук переніс сюди власне крісло, колонки до комп’ютера та ікону Божої Матері. Її посадовцю подарували священнослужителі, що освячували кабінет.

Особливе ставлення у чоловіка до канцелярських приладь та блокнотів. Усе купує виключно сам. Вже кілька років користується записниками однієї фірми, особливістю яких є штучна позолота на сторінках. У міськраді жартують, мовляв у Гончарука блокноти із позолоченими сторінками.

Особливий у Богдана Гончарука й інструмент для письма. Посадовець не робить записів звичайною кульковою ручкою, натомість використовує рапідограф – капілярну ручку, яку застосовують також для виконання точних креслярських робіт. Вона складається з трубки, клапана з голкою і балончика для туші.

«Вона має товщину стержня 0,1 і це вже для мене вона дуже товсто пише, колись я користувався ручкою зі стержнем 0,018. Лінії дуже-дуже тоненькі були, як павутинка, дехто навіть не міг прочитати, – розповідає Богдан Гончарук. – От подобається мені такі ручки. Як на мене, то канцелярські приладдя – це дуже особисте».

 Кабінет невеличкий. Біля вікна стоїть стіл. При вході по обидва боки – шафа для одягу і для документів. Кабінет невеличкий. Біля вікна стоїть стіл. При вході по обидва боки – шафа для одягу і для документів.
 Біля шафи для одягу – тумба з робочими файлами Біля шафи для одягу – тумба з робочими файлами
 Один робочих з варіантів реконструкції скверу на проспекті Волі Один робочих з варіантів реконструкції скверу на проспекті Волі
 У книжковій шафі є прапорець У книжковій шафі є прапорець
 Промоційні матеріали про Луцьк Промоційні матеріали про Луцьк
 Усі списані блокноти посадовець зберігає Усі списані блокноти посадовець зберігає
 Той самий записник із позолоченими сторінками Той самий записник із позолоченими сторінками
 Богдан Гончарук показує ручку з надтонким стержнем Богдан Гончарук показує ручку з надтонким стержнем
 До кабінету Богдан Гончарук переїхав разом із кріслом До кабінету Богдан Гончарук переїхав разом із кріслом
 Також приніс колонки до комп’ютера Також приніс колонки до комп’ютера
 Планування Планування
 Ікону Божої Матері посадовцю подарували священнослужителі, що освячували кабінет Ікону Божої Матері посадовцю подарували священнослужителі, що освячували кабінет
 Календар волинського управління СБУ Богдану Гончаруку перепав від Миколи Романюка Календар волинського управління СБУ Богдану Гончаруку перепав від Миколи Романюка
 Влітку від спеки, яка тут тримається до обіду, рятував вентилятор. Однак найбільше проблем від інтенсивного сонця, що б’є у монітор – навіть жалюзі не допомагають Влітку від спеки, яка тут тримається до обіду, рятував вентилятор. Однак найбільше проблем від інтенсивного сонця, що б’є у монітор – навіть жалюзі не допомагають
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
-2
-1

Додати новий коментар