ЗаКаЗуХа: Випробування змінами для Ольги Куліш

27 Жовтня 2015
Китайські мудреці казали: «Не дай, Боже, жити у часи змін». Безумовно, жити у такий період важко, але це саме той «час», який дає відповідь кожній людині, чи гідна вона пройти випробування змінами, скласти іспит на майбутнє.

Саме у час змін генеральним директором ВОДТРК судилося бути сьогоднішній іменинниці Ользі Володимирівні Куліш. Особливо пам’ятним для пані Ольги виявися революційний 2014-ий: Майдан, люстрація, закон, згідно з яким державне телебачення має зникнути, як таке.
І що? Майдан тихою сапою відбули, вимоги звільнення проігнорували. Ані звинувачення у тісній співпраці зі злочинною владою, ані претензії до адміністративних катастроф у керуванні ВОДТРК, ні претенденти на її місце, ні люстраційний комітет не зламали цю сильну жінку. А прийшла біда, звідки не чекали, від влади, яку так любила ВОДТРК!На базі всіх державних телерадіокомпаній вирішили створити Національну суспільну телерадіокомпанію України. – Такі непродумані і непрофесійні дії деяких київських реформаторів можуть призвести до того, що волинська громада не матиме надійного, оперативного, об’єктивного джерела місцевої інформації! – обурювалась Ольга Володимирівна рік тому.

- Угу, оперативне, а що вже об’єктивне – нема ради! – їдко зауважували конкуренти.

Однак, 25 серпня 2015 року, керівництво Держкомтелерадіо таки видало наказ про припинення діяльності всіх ОДТРК шляхом приєднання до Національної телекомпанії України. Відповідно телерадіокомпанії до 15 листопада цього року повинні припинити свою діяльність. Як переживе ці зміни Ольга Володимрівна, покаже все то й же всесильний час.

Сьогодні ж вітаємо зі святом і зичимо сил та мужності жінці, яку доля випробовує змінами. Нехай за систематичними викликами знаходяться можливості для суто жіночих радощів. Нехай будь-які наступні зміни у Вашому житті будуть однозначно змінами на краще. Принаймні, Ви у це вірте!


Хочете засвітити іменинника в інтернеті? Гучно привітати молодят? На цілу Волинь прокричати про народження дитини? Пишіть на tabloyid@gmail.com чи телефонуйте за номером 096 028 47 44.
0

Читати ще

Додати новий коментар