ЗаКаЗуХа: Вітання на нічку для поетеси Юлії Фінковської

11 Серпня 2017
Надцять років тому в затишному та гарному містечку народилася дуже мила дівчинка. Мама і тато гарненької та милої красуньки навіть не підозрювали, що через багато років їхня донечка покаже всім неймовірно крутезний талант!

Друзі та колеги вітають чарівну журналістку Юлію Фінковську із Днем народження! Ти народилася на схилі дня, мабуть, тому твої вірші та прозу так файно читати перед сном. Кожен рядочок з-під твого пера – то ніби розмова з невидимим другом, який так щиро виливає тобі душу, що хочеться слухати, слухати, слухати…

На кожну життєву ситуацію у тебе є власна думка, а це нині велика рідкість. Ти несвідомо ділишся впевненістю з усіма нами і даєш нам краплинку чогось такого доброго, що дуже-дуже необхідне.

Хай твоє життя буде таким же безтурботливим, як купання равлика Іштвана, а проблеми з’являються на кілька миттєвостей та й просто для того, аби не знудитись. Хай у твоє життя ввійде така любов, що зіб’є тебе з ніг, а потім подасть руку, допоможе встати і вже крокуватиме поруч до схилу літ. Ну і, звісно ж, фінансового благополуччя, бо без нього, як не крути, і любов не така яскрава, й Іштван журиться, і небо не таке синє, а трава не така зелена))))

У тебе буде все! А нам лишається за тебе тільки порадіти))

З днем, дівчинко наша!

0

Читати ще

Додати новий коментар