ЗаКаЗуХа: Історику Луковнікову від задоволених полотен

16 Травня 2017
Сьогодні День народження святкує майстер, якому підвладно перетворювати людей на справжні шедеври. Той, хто бачить перед собою не тіло, а полотно для розкішної творчості. Той, чиї картини не висять у галереях, а рухаються та живуть. Свій День святкує тату-майстер Андрій Луковніков, який, хоч і змінив місце проживання, та лишив по собі багато креативних малюнків, які можна побачити на друзях, родичах, сусідах.

«Татуювання — як знак часу, вони нагадують про якийсь період в житті», – сказав якось відомий співак Вілле Вало. Тож Вас, Андрію, спокійно можна вважати істориком, адже Ви допомагаєте людям зберігати спогади про незабутні моменти, про хвилини чогось важливого.
Друзі та знайомі вітають Вас зі святом та зичать професійного процвітання та розвитку, успіхів та удачі! Щоб ваші клієнти були терплячими, погоджувались на усі ваші ідеї і не втрачали свідомість при вигляді голки )))

Як ваші найзадоволеніші полотна, впевнено кажемо: бути під вашою голкою, то як пережити ейфорію! З одного боку хочеться кричати: «Бий мене, коли мене, шаленій!», а з другого – боляче, зараза! Зате результат то який! Скільки людей вийшли від вас із втіленою мрією! Скільки батьків пили корвалол, зустрівши своїх чад з вашими «відбитками»! Але ж мрії то збулись!

І хоч Ви – далеко, пам’тайте, що тут ще лишився непочатий край роботи! ))

А в подарунок – пісня!

0

Читати ще

Додати новий коментар