ЗаКаЗуХа: Гарячий іспанець для журналістки Софії Січкун

11 Січня 2017
Різдвяні свята принесли особливий святковий настрій чарівній лучанці, журналістці інтернет-видання «Район.Луцьк» Софії Січкун. Нині вона святкує День народження,з яким красуню хочуть привітати друзі та колеги.

Перед красою цієї дівчини не встоїть жоден чиновник, поліцейський, лікар чи сільський голова. А її усмішка є найкращою перепусткою в найпотаємніші кабінети різних установ. А ще Софія – смілива і наполеглива. Чи дощ, чи сніг, чи спека – дівчина вперто йде на роботу виконувати свою рокову місію – нести інформацію у маси.

Ми зичимо тобі, Софіє, аби батарейки у диктофоні ніколи не сідали у важливий момент, аби на різних засіданнях, комісіях чи сесіях тобі завжди давали найзручніше місце, файний пледик і печеньки, аби робота виконувалась легко. Будь здорова, успішна, життєрадісна, бо у твоїй професії без почуття гумору інколи важкувато.

А ще бажаємо, аби увага файних хлопців не збивала тебе із пантелику і твоє серце дісталося наймужнішому, найсильнішому та найдобрішому чоловіку, який буде частувати гарною кавою, розшифровувати записи, возити на події та щиро і віддано любити…

Будь щаслива і будь з нами! З любов’ю, колеги і друзі!

0

Читати ще

Додати новий коментар