ЗаКаЗуХа: Для гуру омбре і каре від вдячних клієнтів

20 квітня 2017

Як тільки настає весна і шапки закидаються десь глибоко у шафу, натовп лучан біжить до гарних дверей студії зачісок Андрія Оліферчука. Бо тільки безжально і майстерно відсікаються усі посічені кінчики, одним помахом ножиць рівняються чуби та «чолки» і одним помазком (ну, декому двома чи трьома) зафарбовуються відрощені за зиму корені. Але 20 квітня натовп тут стоїть не просто так, а з вазончиками, квіточками, пивцем, цукерками та іншими милими подарунками, бо цього дня у господаря закладу, гуру омбре, каре та «зробіть-щось-шоб-було-гарно» Андрія Оліферчука День народження!

З нагоди свята прийміть, Андрію, щирі вітання від ваших відданих клієнтів!

Хочемо побажати Вам, аби життя ніколи на втрачало кольорів, друзі завжди стояли поруч, а недруги топталися десь там, за безвіком! Будьте здорові, сильні духом та щасливі! Хай успіх сиплеться мішками, а достатку буде стільки, скільки волосин було відновлено та причепурено вашими вмілими руками! Ніколи не втрачайте оптимізму та позитиву, мрійте та впевнено крокуйте до своїх мрій!

І знайте, що як би не переманювали нас інші салони, ми завжди будемо віддані вашому кріслу, бо гарного перукаря, як і маму та Батьківщину, не зраджують!

Хочете засвітити іменинника в інтернеті? Гучно привітати молодят? На цілу Волинь прокричати про народження дитини? Пишіть на tabloyid@gmail.com чи телефонуйте за номером 066 12 94 400.

+1
+7
-1

Коментарі

Супер майстер!!!Андрій,з Народженням тебе!Здоровя,щастя,всього найкращого і побільше!

Вітання найкращому майстру !

Дякую за все що ти мене навчив майстер!

Додати новий коментар