Волинський ведучий розповів про несподіване хобі

18 Вересня 2017
Ведучий Богдан Коваль мріє не лише про цікаві сюжети, а й про справжній британський газон на подвір’ї.

Світлинами свого «дітища», вартого шалених заздрощів сусідів, хлопець поділився на своїй сторінці у Фейсбуці.«Ще з квітня увесь свій вільний час проводив, доглядаючи за своїм ще тоді не ідеальним газоном. Чистив від зілля, кропив, підживляв і утворилися «лисини». Так-так, трішки переборщив. Та все ж не здався і далі продовжив підсівати, поливати, косити й очищати від зілля і НАРЕШТІ почав отримувати бажаний результат в кінці липня.

Сподіваюся, мій улюблений зелений коврик все ж став партерним. А от зараз вже приходять прохолодні часи й мене дуже радує, що тепер газон косити можна трішки рідше. P.S. Я не здамся і в мене буде британський газон», – написав Богдан.А в коментарі «Таблоїду Волині» ведучий розповів, як дбайливо і ретельно піклується про ідеальність трави на подвір’ї.

«Насправді газон я вже підстригаю вдома багато років, але лише минулого року взявся за його повноцінний догляд за всіма знаними мені правилами. Зараз я постійно слідкую, аби на моєму газоні не було зайвих рослин, щоб його висота була 3-4 сантиметри, для того щотижня скошую.

Також буває, що в певних місцях трава вигорає або ж хворіє, то потрібно підживляти, а голі ділянки підсіювати. Ще дуже важливо поливати траву в спекотний літній час та після скошування», – поділився секретами Богдан.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар