Волинський політик здійснює паломництво на святу гору Афон

13 Вересня 2017
Волинський депутат Михайло Імберовський вирушив у паломництво святими місцями Греції.

За родину, країну та усіх, хто про це просив, Михайло молитиметься на святій горі Афон. Для цього навіть спеціально чекав дозволу, так званої «афонської візи», аби мати право доторкнутися до святині.
«Сад Богородиці, або Свята Гора, або як знає переважна більшість – Святий АФОН! Тривожно і довгоочікувано чекав, чи благословить Пресвята Богородиця ступити на цю Святу землю, але сьогодні усі сумніви розвіяно і омріяний діамонатіріон (афонська віза) в руках, ще три годинки на паромі і моя мрія помолитись за доньку, дружину і всю родину, за всіх, хто просив згадати у своїх молитвах, і за тих, хто не просив, за мир в Україні і за владу для людей з Божою допомогою збудеться! А головне, буду просити Бога і Владичицю, щоб те, для чого я тут, сталося і вірю, що так буде, адже: «Де двоє чи троє зібралося, там Я серед вас!» Я ВІРЮ!», – написав депутат.
Діставшись до святині, Михайло Імберовський одразу ж побачив перше чудо – невловиму присутність Богородиці поряд.«Перший день нашого паломництва і перше чудо, яке Богородиця благословила побачити – це хмаринка над Святою Афонською горою! За переданням монахів, якщо на гору опускається хмаринка, то в цей момент Хазяйка (так ласкаво вони тут називають Богородицю) є присутньою на Горі! І коли я це побачив, бо до цього знав про це лише з інтернету, то справді душа наповнилася великою радістю, адже дійсно, чому серед чистого-чистого голубого неба одна хмаринка непорушно собі лежала на Афоні?...», – поділився Михайло.
0

Читати ще

Додати новий коментар