Відомий луцький забудовник виплачує іпотеку за своє житло

13 Червня 2018

Директор Будівельної компанії «Інвестор» купив квартиру в іпотеку, до того ж у ЖК «Юпітер», який його фірма й будує. Про це розповів «Таблоїду Волині» під час урочистої передачі ключів від квартир їх власникам.

«Оця квартира, де ми зараз, вона моя. Я оформив її в іпотеку. ЇЇ я, звісно, скоро закрию. Я просто мусив пройти цей шлях. У банку перевіряли документи, доходи, потім займався страхуванням. Я мав розуміти, що ми пропонуємо клієнтам», - пояснює директор БК «Інвестор» Андрій Разумовський.

Про свою іпотеку Андрій Разумовський планує написати цілий блог. Окрім цього розповідатиме ще й про ремонт, покупку меблів та інші нюанси. Поділиться, скільки квартира обходиться в місяць.

4-кімнатну дворівневу квартиру площею 106,32 квадратних метри Андрій Разумовський облаштовує для того, щоб на прикладі показати, як можна облаштувати житло такого ж плану. Тому в цій квартирі нині тривають роботи, а вже згодом можна буде потрапити в гості до успішного забудовника та навіть оглянути кожен куточок його квартири.Придбати квартиру в іпотеку в «Юпітері» можна через два банки: Приват Банк та KredoBank.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter