В костюмах та зі скотчем: як лучанки бігали на шпильках. ФОТОРЕПОРТАЖ

29 Квітня 2018

Торгово-розважальний центр ПортCity вперше у Луцьку організував «Забіг на шпильках». Організатори мали на меті підняти важливу проблему: боротьбу з раком грудей.

У неділю, 29 квітня, кілька тисяч лучан прийшли до торгово-розважального центр ПортCity. Спільно з благодійним фондом «СТОПРАК» та спортивним клубом «Лучеськ» тут організували масштабну соціально-спортивну подію «Забіг на шпильках». Понад 150 учасників зареєструвалися на змагання. До слова, жінки мали нагоду бігти 500 або 100 метрів, а чоловіки лише 500 метрів. Висота підборів становила не менше 8 сантиметрів.

Окрім, власне, спортивної складової, забіг мав на меті підняти проблему важливості ранньої діагностики раку молочної залози. Адже при вчасному виявленні раку грудей вдається зберегти життя 96% жінок. Тож протягом трьох днів біля ПортCity працювали медики з Волинського обласного онкологічного диспансеру, які робили мамографію.

Організатори підготували й чимало призів, так найкращим спортсменам дарували побутову техніку від «Фокстроту», сертифікати на покупки у гіпермаркеті ТамТам та магазині PINK. Переможці ж отримали й грошову винагороду за найкращі результати.

Серед чоловіків перше місце посів Тарас Мельник з результатом 1:32 хвилини. До слова, саме чоловікам було найскладніше долати дистанцію, адже взуття їх розміру знайти вдалося не усім. Тож дехто скотчем доклеїв підбори до кросівок. А дехто навіть заніс старі берці до майстра, аби додати аксесуар.

Жінки на дистанції 500 метрів показали хороший результат, й першою фінішувала Оксана Оксенюк з результатом 1:45 секунд. Сто метрів подолала усього за 16 секунд й перемогу здобула Іванна Бугайчук.

До слова, нагородили й найкреативніших учасників, зокрема одна жінка прийшла у костюмі Баби Яги, а інша – бджілки.

Найстаршою учасницею стала Людмила Павлюк, яка бігла у 60 років. До слова, аби приїхати на змагання вона подолала 100 кілометрів. Наймолодший учасник – Богдан, який біг на підборах у свої 9 років.

Учасники подякували організаторам за чудове свято й пообіцяли щороку долучатися до «Забігу на шпильках».