У луцькому пивному клубі провели на заслужений відпочинок легендарного адміністратора

23 Лютого 2018

У луцькому пивному клубі "Оболонь" проводжали на заслужений відпочинок легендарного адміністратора – Світлану Іванівну Квартник.

З 60 прожитих років вона 22 (!) віддано і з теплом в серці відпрацювала в пивному клубі «Оболонь». За що і власники, і весь колектив, і відвідувачі закладу щиро дякували Світлані Іванівній.

"Добрішої та позитивнішої людини годі й шукати!", - кажуть в "Кораблику".

Під час ранкових зборів усім колективом з величезним задоволенням переглянули фото з різних років і подій за участі Світлани. Посміялись, поплакали. Згадували приємні моменти, дякували, перепрошували.. За надзвичайно важку і водночас дуже приємну роботу колектив і власники подарували обійми, тортики, квіти, шампанське, сертифікат на тур країнами Європи, довічну знижку у закладі та запрошували якомога частіше забігати в гості. На що Світлана Іванівна обіцяла: «Чекайте регулярно. Тепер буду відриватись на повну!».

Словом, ранкові фактично сімейні посиденьки пройшли з приємністю і шматочком журбинки.

"Вееееличезне ДЯКУЮ, Світлана Іванівна! Ми вас страшенно любимо!", - зізнаються працівники одного з найстаріших закладів Волині.

10

Читати ще

Коментарі

Сашко

Сама "чотка" адміністратор. Коли була з чорним волоссям, я завжди уявляв її солісткою якогось павер/готік-метал бенду)))

Поціновувач

Іванівна - це пожиттєва візитівка "Кораблика"!!! Вона як пазл в усьому сервісі закладу!!! Вітання!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter