Словопортрет: мистецтво та КВН Юрій Чайка

25 Жовтня 2015
Це ім’я відоме кожному шанувальнику волинського КВН, кожному лучанину, який цікавиться мистецтвом, та, зрештою, усій прогресивній молоді міста.
Якщо хто його ще не знає, знайомтесь: Юрій Чайка – керівник дизайн-студії «The Room», талановитий КВНщик, художник та музикант.Втім, хай він розповість про себе сам:

Про КВН
В 90-х роках навчався на історичному факультеті ВДУ імені Лесі Українки, грав в КВН-команді «Літри». Спочатку, правда, була команда «Істфак-1», потім об’єднались з «літрами».Продовжував грати і після закінчення навчання: ще багато їздили з «літрами» по Україні.
Потім, разом з товаришем по команді, Ігорем «Корнетом» Приступою, який зараз захищає Україну на сході, «продюсували» жіночу команду КВН «Ребра Адама». Вірніше, були їх сценаристами та режисерами.Про малювання
Малював усе життя. В дитинстві ходив в художню школу. В інституті малював на лекціях. Після закінчення навчання малював паралельно з роботою, коли випадав вільний час.
Експериментував в різних жанрах. Ще й досі, можна сказати, знаходжуся в творчому пошуці. Малюю на усьому, на чому тільки можна: на полотнах, на дошках, на склі.Вважаю, що навіть якщо людина себе вже знайшла, вона буде надалі «відточуватись», вчитись і вчитись ще. Не існує суперпрофесіоналів.

Про життя

Ніколи не працював за фахом. Завдяки КВН, більше бачив себе актором, ніж істориком. Так і казав своїм викладачам.
Багато чого в житті зрозумів та переосмислив після розлучення, усвідомив, що треба себе змінювати.Шукати себе не треба. Потрібно прийняти себе таким, яким ти є, та ліпити таким, яким ти хочеш бути.

Не варто розчаровуватись в житті. Будь-яке розчарування потрібно проковтнути, перегорнути цю сторінку та йти далі.Я оптиміст по-любому. Моє життєве кредо: «Жити, не зважаючи ні на що».
Якби я міг щось винайти для людства… Не знаю, що саме, але це точно стимулювало б людей жити. Адже ми живемо один раз, і це життя треба прожити достойно.Про свої уподобання

Окрім малювання, дуже люблю музику. Більш за все подобається старий, так званий «рускій», рок: «ДДТ», «Чайф», «Наутілус Помпіліус». Проте, не зациклююсь на якомусь одному стилі: полюбляю і сучасну альтернативу, і танцювальну музику.Сам теж граю на гітарі, трошки пишу музику. Є декілька власних пісень. Але я їх не виношу на широкий загал: можу заграти хіба на природі для друзів.А ще я люблю їсти. Обожнюю сало в любому вигляді, в любій формі.
Улюблена страва – мамині голубці.


***
Зараз Юрій Чайка активно підтримує талановиту молодь міста Луцька, є керівником дизайн-студії The Room. В торгово-розважальному центрі «Порт-сіті» наразі діє організована ним виставка-продаж творів молодих художників. Завдяки ній молоді таланти мають можливість не лише показати свої роботи, почути відгуки про них, але й продати свої роботи охочим поціновувачам мистецтва.


0

Читати ще

Коментарі

знаю

Юрєц красава)

Ха ха ха

У нього було настільки роз.

Анонім

"мистецтво та квн юрій чайка"

роман

а що по твоєму мистецтво?

Галя Балувана

как я посмотрю то тебе в

ша

знаю юру особисто

Людмила Кравчук

Оце вже точно! Про Чайку - і

Читаю

Люди, чому стільки негативу

художник

народі ну він не зробив

ХудожникВідомий

ідея виставкого залу хороша..

тому

і більш-менш молоді та

Дора

Хочу придбати оту картину з

Анонім

Хто-хто його обходить

Продавець

Він дає можливість художникам

знаю

Персона то якось не про нього

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter