Словопортрет: мистецтво та КВН Юрій Чайка

26 жовтня 2015

Це ім’я відоме кожному шанувальнику волинського КВН, кожному лучанину, який цікавиться мистецтвом, та, зрештою, усій прогресивній молоді міста.
Якщо хто його ще не знає, знайомтесь: Юрій Чайка – керівник дизайн-студії «The Room», талановитий КВНщик, художник та музикант.

Втім, хай він розповість про себе сам:

Про КВН
В 90-х роках навчався на історичному факультеті ВДУ імені Лесі Українки, грав в КВН-команді «Літри». Спочатку, правда, була команда «Істфак-1», потім об’єднались з «літрами».

Продовжував грати і після закінчення навчання: ще багато їздили з «літрами» по Україні.
Потім, разом з товаришем по команді, Ігорем «Корнетом» Приступою, який зараз захищає Україну на сході, «продюсували» жіночу команду КВН «Ребра Адама». Вірніше, були їх сценаристами та режисерами.

Про малювання
Малював усе життя. В дитинстві ходив в художню школу. В інституті малював на лекціях. Після закінчення навчання малював паралельно з роботою, коли випадав вільний час.
Експериментував в різних жанрах. Ще й досі, можна сказати, знаходжуся в творчому пошуці. Малюю на усьому, на чому тільки можна: на полотнах, на дошках, на склі.

Вважаю, що навіть якщо людина себе вже знайшла, вона буде надалі «відточуватись», вчитись і вчитись ще. Не існує суперпрофесіоналів.
 
Про життя

Ніколи не працював за фахом. Завдяки КВН, більше бачив себе актором, ніж істориком. Так і казав своїм викладачам.
Багато чого в житті зрозумів та переосмислив після розлучення, усвідомив, що треба себе змінювати.

Шукати себе не треба. Потрібно прийняти себе таким, яким ти є, та ліпити таким, яким ти хочеш бути.

Не варто розчаровуватись в житті. Будь-яке розчарування потрібно проковтнути, перегорнути цю сторінку та йти далі.

Я оптиміст по-любому. Моє життєве кредо: «Жити, не зважаючи ні на що».
Якби я міг щось винайти для людства… Не знаю, що саме, але це точно стимулювало б людей жити. Адже ми живемо один раз, і це життя треба прожити достойно.

Про свої уподобання

Окрім малювання, дуже люблю музику. Більш за все подобається старий, так званий «рускій», рок: «ДДТ», «Чайф», «Наутілус Помпіліус». Проте, не зациклююсь на якомусь одному стилі: полюбляю і сучасну альтернативу, і танцювальну музику.

Сам теж граю на гітарі, трошки пишу музику. Є декілька власних пісень. Але я їх не виношу на широкий загал: можу заграти хіба на природі для друзів.

А ще я люблю їсти. Обожнюю сало в любому вигляді, в любій формі.
Улюблена страва – мамині голубці.
 

***
Зараз Юрій Чайка активно підтримує талановиту молодь міста Луцька, є керівником дизайн-студії The Room. В торгово-розважальному центрі «Порт-сіті» наразі діє організована ним виставка-продаж творів молодих художників. Завдяки ній молоді таланти мають можливість не лише показати свої роботи, почути відгуки про них, але й продати свої роботи охочим поціновувачам мистецтва.


 

+1
-9
-1

Коментарі

У нього було настільки роз..здяйське життя, що я зкористувався і "увів" у нього дівчину... Хоча, краще я б цього не робив, але взути Юру за щастя і по сьогодні з моєю виставкою...

"мистецтво та квн юрій чайка" - шо за дебільний набір слів? нічо тут не бракує, нє? і фоток вже стільки натикали. ставили б вже після кожного речення фотку. дилетантство якесь

а що по твоєму мистецтво??нормально написано

как я посмотрю то тебе в башке твоей точно чогось бракуе

знаю юру особисто
то треба мати талант написати таку нудну статю з цікавим і харизматичним чайкою

Оце вже точно! Про Чайку - і так нудно!

Люди, чому стільки негативу до людини? Хтось з вам може хоч половину зробити того, що він зробив? Це заздрість чи що у вас так грає???

народі ну він не зробив виставку, він бере гроші за виставляння картин та заробляє на їх продажі.

Він дає можливість художникам розмістити свої картини в одному з най популярніших місць Луцька. Думаю, усім відомо, що у Порт Сіті оренда не дешева, і будучи просто художником, самому нереально їі оплачувати. А розмістивши там свої картини, роботи художника бачить широка аудиторія, а це реклама і досить ефективна. І, доречі, жодна галерея Луцька такими продажами, як у Румі, не похвалиться

ідея виставкого залу хороша... але це більше нагадує базар, а не професійний мистецький простір...
Одним словом є куди рости

і більш-менш молоді та популярні художники поки обходять його стороною

Хто-хто його обходить стороною?А в Луцьку є "популярні" художники???)))))) Не смішіть! Крім цього чувака нікого не знаю!

Хочу придбати оту картину з Морісоном...Цікаво, скільки вона коштує?

Персона то якось не про нього. Персонаж , оце він.

Додати новий коментар