Хата для роботи: Шикарні апартаменти голови Апеляційного суду Волині

15 грудня 2015

До кабінету голови Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка «Таблоїд Волині» завітав якраз у свято – День працівників суду. Не зважаючи на святкову заклопотаність, Петро Тодосьович не відмовив й погодився розповісти нам про свою «хату для роботи».

Піднімаючись до кабінету голови Апеляційного суду, який знаходиться на третьому поверсі приміщення, одразу ж зауважили виставку картин на сходовій клітці та у холі перед кабінетом. Як виявилося, це – роботи польських фотохудожників, зняті у рідному селі керівника – Залухові Ратнівського району.

 Хол перед входом до приймальні Хол перед входом до приймальні
 У музеї суду. На світлині Петро Філюк спостерігає за реконструкцією приміщення суду. У музеї суду. На світлині Петро Філюк спостерігає за реконструкцією приміщення суду.
 Роботи польських фотохудожників, зняті у рідному селі керівника Роботи польських фотохудожників, зняті у рідному селі керівника
 Картина в холі перед кабінетом Картина в холі перед кабінетом

У приймальні нас зустрічає секретар Юлія, яка швиденько попереджає керівника, що прийшли журналісти. Роздягаємось у приймальні, тут є вішак для одягу. Приймальня облаштована гарними диванчиками з різьбленими бильцями. На стіні висить різьблений з дерева Луцьк.

 Секретар Юля Секретар Юля
 Секретар попереджає про прихід журналістів Секретар попереджає про прихід журналістів
 Диванчик у приймальні керівника апеляційного суду Диванчик у приймальні керівника апеляційного суду
 На дивані вирізьблені бильця На дивані вирізьблені бильця
 Вирізьблений Луцьк в приймальні Вирізьблений Луцьк в приймальні

Проходимо через подвійні двері й потрапляємо у кабінет голови Апеляційного суду області. Ці апартаменти керівник займає вже понад десять років.

У кабінеті начальника – просторо й вишукано. Підвісна стеля червоного кольору, а на підлозі м’який килим. Одразу перед дверима стоїть великий стіл з п’ятьма стільцями. Усе прикрашено різьбленням. Ліворуч від дверей – робочий стіл Петра Тодосьовича, перед яким також є круглий стіл з двома стільцями для відвідувачів. Також прикрашений різьбленням. За словами Петра Філюка, усі меблі для кабінету замовляли виключно на Волині, а різьбою по дереву займалися майстри з села Милуші, що під Луцьком.

 У кабінеті начальника – просторо й вишукано У кабінеті начальника – просторо й вишукано
 Стіл для переговорів Стіл для переговорів
 Стіл керівника апеляційного суду Стіл керівника апеляційного суду
 Різьба майстрів з села Милуші Різьба майстрів з села Милуші
 Круглий стіл з двома стільцями для відвідувачів Круглий стіл з двома стільцями для відвідувачів

На столі для переговорів – фотоальбом зі світлинами з батьківщини начальника, села Залухів Ратнівського району, коровай на вишуканому підносі та кілька примірників книги «Волинський пантеон: Схід-2014», виданої за сприяння благодійного фонду «Волинь-2014».

 Фотоальбом зі світлинами з батьківщини начальника Фотоальбом зі світлинами з батьківщини начальника
 Коровай на вишуканому підносі Коровай на вишуканому підносі

Поруч з робочим столом – маленький столик для робочих телефонів, поруч яких лежить Біблія у дорогій на вигляд обкладинці та стоять чоловічі парфуми «Lalique Encre Noire».

 Біблія та парфуми Біблія та парфуми

На робочому столі – лише найнеобхідніші речі: робочий записник, підставки для канцелярських приладь, монітор комп’ютера та клавіатура. Серед прикрас – декоративні фігурки сови та Феміди. До речі, у кабінеті є й більша фігура богині правосуддя. Також на робочому столі – одна з настільних книг «Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории». 

 Петро Філюк на робочому місці Петро Філюк на робочому місці
 Маленька фігурка Феміди Маленька фігурка Феміди
 Фігурка сови на столі начальника Фігурка сови на столі начальника
 Велика богиня правосуддя Велика богиня правосуддя
 «Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории» «Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории»
 

+1
-10
-1

Коментарі

Це - РОБОЧИЙ кабінет? Нічого не переплутали? Це просто жах і несмак страшенний!

Жлобство аж випирає. Не дарма ж в народі про таких кажуть - не дай Боже з івана пана...

Ви тільки подивіться на фото з підписом "У кабінеті начальника – просторо й вишукано", що зайвий раз свідчить, що у Пєтьки Тодосьвича життя вдалося на 200 відсотків.

Пора в глубоку відставку. Забава життя удалась на славу!

хабарник!!!
і доця його хабарниця!!!!!!!!!!!!!
всі судді - хабарники!!! іх місце - на гіляці!!!! з арматурою у грудях

Про його гектари в Тарасовому всі знають?

Волинський ампір - дуже поширений стиль у Волинських чиновників і нетільки, - сказав же робили Волинські підприємці , дав людям заробити, а стиль справа смаку...доречі гарно і дорого вмебльований не лише кабінет очільника, а усі приміщення суду в т.ч. і зали засідань ....

хай виставить світлини сільської ради в залухово,коли вони нажеруться, б
Боже ,накорми їх

«Большая книга восточной мудрости. Притчи. Афоризмы. Истории» ОХ ХОХЛИ ХОХЛИ..........

цікаво, наскільки я чула, то в Петра два сини!?

Таблоїд,Ви завітайте до нього до дому і викладіть все на шпальти.Ото буде резонанс! Чекаємо.

Гарна праця волинських столярів.Шкода їх буде як в 1917 році.На що ті маслюки розраховують то дивина!!!

Мені подобається. Нічого не приховує, не виганяє журналістів, все як є так і є. І від адвокатів і від суддів не чула нічого поганого про цього чоловіка.

"пшонка-стайл"! це кабінет чиновника, якому ми з податків платимо зарплату? він на службі у народу чи у арабського шейха?

А знаєте, правильно, що Філюк так зробив!!! Показав сій звичайний кабінет! Це звичайно популізм, але що ще потрібно нашому ,,піплу,,... Відкритість і чесність! Піпл хаває і зашибісь! Таблоїд живе) толку від цієї статті? От чесно скажіть, який толк???? Можливо це підніме ввп чи сплату податків виказну від нашого чесного правосуддя??? Що це поміняє? Що? 30% нашого населення волині кричить про узаконення видобутку бурштину( при тому купляючи білоруський бензин чи солярку) миють камінь помпами на своїй же землі продабчи його ненажерливим пшекам ,, полякам,, за безцінь, які потім перепродадуть громадянинам піднебесної за значно більшу ціну?...тому що нашому хохлу потрібно зараз вже 300 $ для того щою прокормити свою сімю? Знаєте, це просто смішно...піднімати питання в пресі про те що хтось (тіпа мажор) припаркував не там машину, це просто смішно!!! Кричати про те, що в нас нема правління держави і ми хочемо в Європу!!!! Це просто смішно!!! А ви хоть щось зробили для своєї держави??? Що Ви робите? У нас в країні війна , війна штучно створена, людьми які над вами наживаються! Я особисто маю багато знайомих, друзів... По ту сторону конфлікту...а ніхто не заявляє про те, що вони готові жити в Україні, в Країні Порядку і Розуміння!!! Ви самі це все валите! Ви думаєте що прийде Європа і принеса мільйони кожному в пакеті на золоте життя? Так подивіться на Наш пункт пропуску на Західній Україні, на будь який пункт пропуску, як до нас відносяться поляки? Пан ніколи не прийме Українця за брата!!! Просто потрібно працювати в своїй країні на себе і не чекати чогось нереального....і все у Нас буде добре... І не потрібно кричати про те що когось потрібно розстриляти чи поставити на коліна перед групою людей... Ми ж Українці не такі, просто нам потрібен пінок під сраку, і ми все зробим)

Пшонка головного мозку, та ще й за наші гроші. Бридоття!

от би нам для дітей в бібліотеку хоч стола нормального, а то ще радянські повитерті служать! дивний в державі підхід до людей! і сова - наш символ мудрості !!! не маємо нічого проти цього керівника, але ще чіткіше видно "блеск и нищету" нашого життя.

Я не знайома з Петром Тодосьовичем особисто, але чула дуже багато хорошого про цього чоловіка. Дивлячись на нього на знімку бачу добру, чуйну, хорошу і дуже розумну людину, прекрасного спеціаліста, мудрого керівника.З приємністю читаю його сатті в газеті про діяльність судової гілки влади. Памятаю старе приміщення апеляційного суду, де працівники не мали абсолютно ніяких умов для роботи і приємно сьогодні дивитись, які прекрасні умови для роботи створені цим мудрим керівником і хорошим господарником.Він є хорошим сином для своїх батьків, хорошим селянином, який живе в місті і займає таку високу посаду, але не забуває про своє рідне село Залухів, поважає працю його селян І кожен рік організовує для них день села, щоб хоч якось скрасити важке сьогоднішнє їх життя, організовує концерти, дарує селу подарунки.Він істинний українець, син своєї Волинської землі,який любить своє національне,народне і популяризує його.Він би міг накупити закордонних меблів,але знайшов Волинських майстрів різьби по дереву, які створили такі чудові меблі, які послужать не одному поколінню суддів і є шедеврами нашого національного мистецтва.Читала, що у Волинський суд за обміном досвідом приїжджають судді із Польщі,США.І це прекрасно-тут є що показати. Такими людьми потрібно гордитися... Стидно читати деякі коментарі тих людей, яких душить злоба і заздрість.Можливо ці меблі йому обійшлися зовсім дешево на той час, бо дерева в лісі досить і майстри свої. Для такої поважної установи зробили гарні меблі, Дивилась відео його садиби, яку сфотографували із безпілотника і думала, скільки грошей заплатили журналісти за ту зйомку і для чого лізти в особисте життя порядної людини, яка всього добилася своєю працею і розумом.Кому було б краще від того, якби він жив і працював в розвалюсі? КУди ми йдемо і куди повертаємось? В 1917 рік...А може гордо піднімемо голови і підемо вперед до цівілізації і демократії і будемо гордитися, що наш голова Апеляційного суду хороший господарник, обдарований суддя, мудрий і виважений керівник, який із розвалин побудував одне із кращих приміщень апеляційного суду в Україні.

"Валентина" це псевдо, а насправді Зеня.

От скотина за чьи деньги сделал такое?

Цікаво, а Лещенко давав під хвіст в тих кабінетах? Хто знає?

Силка ти хвора? Він її в пукан довбе,аж жінка видворила.

До оформлення кабінета голова суду не має ніякого відношення , були взяті до уваги лише технічні його побажання. Він дав повну волю фантазіі художникам що виконували цей поект,за що ми йому і вдячні.Автори і виконавці проекту!

Додати новий коментар